
Настінна тяга MH-W101 2.0 - Marbo Sport максимальне навантаження: 140 кг оздоблення порошкове фарбування
7 647 ₴
- Немає в наявності
- Код: MR-28894
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настінна тяга MH-W101 2.0 - Marbo Sport максимальне навантаження: 140 кг оздоблення порошкове фарбування
Ця модель завдяки можливості монтажу до стіни дозволяє виконувати всі види вправ на верхній та нижній тязі, зберігаючи повну стабільність. Ми пропонуємо це обладнання людям, які тільки розпочинають своє знайомство з тренажерним залом та шукають недороге, але добре зроблене спортивне спорядження.
Повернення та нижня тяга Marbo Sport MH-W101 – це безумовний лідер у своєму ціновому сегменті. Червоні ролики, пластикові гвинтові кришки, товстий кулястий відбійник та спеціально профільовані роликові кишені - це деталі, які перемістили в лінію Home із найдорожчої лінії Professional.
Для плавного переміщення ваги на направляючій є три колеса та повзун з напрямними із міцного пластику. Завдяки цим напрямним металевий повзунок не здирає фарбу з рами тяги, що продовжує термін служби порошкового покриття, що покриває тягу.
Технічні характеристики
Висота: 199 см
Ширина:
108 см (з ручкою)
51 см (без ручки)
Довжина: 38 см
Вага: 12,9 кг
Максимальне навантаження: 140 кг
Напрямні колеса: 3 шт.
Стрижень навантаження: 2 x 22 см
Матеріал: польська сталь
Оздоблення: порошкове фарбування
Спосіб монтажу: до стіни

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 12.9 кг |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12,9 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна-виробник | Польща |
| Країна-реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 140 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 647 ₴


