
Балансувальна платформа Pure2Improve BALANCE BOARD напівсферичний пристрій, який використовується для зміцнення м'язів
1 574 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3593
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Балансувальна платформа Pure2Improve BALANCE BOARD напівсферичний пристрій, який використовується для зміцнення м'язів
Балансуюча платформа - це напівсферичний пристрій, який використовується для зміцнення стабілізуючих м'язів всього тіла. Заняття з дошкою дають фантастичні результати: зміцнюється поперек, підвищується відчуття рівноваги і координації, покращуються спортивні результати.
Нековзка поверхня запобігає ковзанню ніг по диску під час виконання вправ на рівновагу. Дошка також має дві ручки, завдяки чому з нею можна виконувати і горизонтальні вправи.
Технічні характеристики:
Діаметр: 40 см
Висота: 10 см
Максимальна вага користувача: 100 кг
застосування:
- реабілітація
- фізіотерапія
- покращена стійкість і координація
- підвищення рефлексів нижніх відділів тіла
Діаметр - 40см
Висота - 10 см
Максимальна вага користувача - 100 кг
Колір - чорно-червоний
Розмір упаковки - 42,5х42,5х46,5 см
Вага упаковки з товаром - 1,5 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pure2Improve |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1500 г |
| Діаметр | 40 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Одинарний |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,5 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Кількість | 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
- Ціна: 1 574 ₴






