
Тренувальний килимок 7 мм фіолетовий REEBOK RAMT-12235PL виготовлений з високоякісної піни NBR, завдяки чому легко миється
1 877 ₴
1 784 ₴
- Готово до відправки
- Код: 885652009928
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренувальний килимок 7 мм фіолетовий REEBOK RAMT-12235PL виготовлений з високоякісної піни NBR, завдяки чому легко миється
Фіолетовий тренувальний килимок Reebok 7 мм стане в нагоді всім, хто цінує комфорт виконання вправ. Завдяки тому, що він товщий за стандартний, він забезпечує максимальний захист і стабілізацію суглобів, підтримуючи вас у роботі над правильною технікою. Незалежно від того, займаєтеся ви йогою, пілатесом, бігаєте чи просто робите кілька кранчів увечері, тренувальний килимок стане для вас дуже корисним і ви оціните його переваги. Килимок виготовлений з піни NBR. Текстурована поверхня зчеплюється з підлогою для максимальної стабільності під час тренування. Ви повністю зосередитеся на точності виконання вправ, не боячись, що з килимком щось трапиться. Додатковою перевагою є легкість чищення килимка.
Фіолетовий тренувальний килимок Reebok 7 мм стане в нагоді всім, хто цінує комфорт виконання вправ. Завдяки тому, що він товщий за стандартний, він забезпечує максимальний захист і стабілізацію суглобів, підтримуючи вас у роботі над правильною технікою. Незалежно від того, займаєтеся ви йогою, пілатесом, бігаєте чи просто робите кілька кранчів увечері, тренувальний килимок стане для вас дуже корисним і ви оціните його переваги.
Килимок виготовлений з піни NBR. Текстурована поверхня зчеплюється з підлогою для максимальної стабільності під час тренування. Ви повністю зосередитеся на точності виконання вправ, не боячись, що з килимком щось трапиться. Додатковою перевагою є легкість чищення килимка.
Якщо ви займаєтеся йогою, ви можете комфортно виконувати всі свої тренування на килимку. Звичайно, не кожен обирає діяльність, якою можна займатися в одному місці. Бігуни знайдуть килимок для розтяжки після тренування або для виконання стабілізуючих і додаткових вправ. Якщо ви час від часу робите лише кілька віджимань і присідань, вам також знадобиться додаткова опора для хребта та суглобів
.png)
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Довжина: 173 см
Ширина: 61 см
Висота: 0,7 см
Вага продукту: 0,85 кг
Матеріал: NBR
Фіолетовий колір
Розміри: 173 x 61 см (Д x Ш)
Товщина: 7 мм
Гарантія 2 роки
REEBOK - УНІКАЛЬНЕ ФІТНЕС-ОБЛАДНАННЯ
Фізична активність і задоволення від занять спортом діють як на тіло, так і на розум. Завдяки використанню новітніх технологій та унікальному дизайну обладнання та аксесуарів Reebok кожне тренування наближає вас до досягнення мети.
Reebok виходить за рамки загальноприйнятих стандартів, пропонуючи вам тренувальні продукти вище середньої якості.
Ідеально підібрані матеріали, надійність і інноваційність дизайну означають, що вибираючи продукцію Reebok, ви будете насолоджуватися нею протягом багатьох років.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.85 г |
| Довжина | 173 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Каучук |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,85 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Розміри | 173 X 61 см |
| Ширина, см | 61 см |
- Ціна: 1 784 ₴







