
Электрическая беговая дорожка Thunder Treadmill RACE-GOLD удобна для дома, возможность складывания на рельсах
25 776 ₴
- Нет в наличии
- Код: RACE-GOLD
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Электрическая беговая дорожка Thunder Treadmill RACE-GOLD удобна для дома, возможность складывания на рельсах
Електрична бігова доріжка RACE-GOLD від THUNDER®️
Параметри пристрою:
Швидкість: 0,8 км/год - 14 км/год
Потужність двигуна: 2 HP (постійна) / 3 HP (максимальна)
Бігова зона (пояс): 40,5 см х 105 см (ширина х довжина)
Амортизація: гумові подушки ( магнітна амортизація)
Вага приладу: 34 кг
Максимальна вага користувача 130 кг
Компактний дизайн
Бігова доріжка добре працюватиме навіть у маленькій квартирі , у складеному вигляді вона практично не займає місця!
Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді:
Ширина: 70 см
Довжина: 130 см
Висота: 113 см
Розміри бігової доріжки в складеному вигляді:
Ширина: 70 см
Довжина: 150 см
Висота: 13,5 см
Відкрийте для себе нові можливості навчання з брендом THUNDER®️!
Додаткові можливості
Співпраця бігової доріжки з додатками
Дисплей – LED: час, швидкість, дистанція, калорії
Спікер
Магнітний ключ безпеки
Колеса для транспортування
Сертифікати : CE , RoHS
Інтелектуальні програми, присвячені біговій доріжці RACE-GOLD від THUNDER®️
Можливість налаштувати власні тренування
Велика кількість програм на вибір
Створюйте власні режими
Порівняйте свої результати з результатами своїх друзів чи інших користувачів
Величезна кількість реальних маршрутів з усього світу, включно з польськими містами!
Бігова доріжка THUNDER®️ RACE-GOLD
У комплекті:
Електрична бігова доріжка THUNDER®️ RACE-GOLD
Магнітний ключ безпеки
Гвинти та монтажні ключі
Інструкція польською мовою
ПРОВІРЕНИЙ БРЕНД THUNDER®️
Апарати бренду THUNDER®️ відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу, що підтверджено такими сертифікатами:
CE
RoHS
Бігова доріжка THUNDER®️ – ідеальна ідея подарунка. Порадуйте своїх близьких
THUNDER PREMIUM SECURITY
Купуючи продукцію THUNDER безпосередньо у виробника, ви отримуєте картку THUNDER PREMIUM SECURITY , яка гарантує додатковий пакет захисту вашого пристрою.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thunder |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 34 кг |
| Длина полотна | 105 см |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная скорость полотна | 13 - 16 |
| Максимальный вес пользователя | 130 кг |
| Мощность двигателя л.с | 2,6 - 3 |
| Назначение | Домашнее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрическая |
| Установка угла наклона | Нет |
| Функции компьютера | Дистанция, Время, Расход калорий, Скорость |
| Цвет | Желтый |
| Ширина полотна | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 34 кг |
| Висота, см | 113 см |
| Довжина, см | 130 см |
| Класс | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 14 км/год |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 70 см |
- Цена: 25 776 ₴








