
Батут OUTTEC 8FT Pumpkin чорно-сірий кругла рама, що забезпечує належний натяг сітки 3 стійкі ніжки з подвійною структурою
10 647 ₴
- Немає в наявності
- Код: V386843
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут OUTTEC 8FT Pumpkin чорно-сірий кругла рама, що забезпечує належний натяг сітки 3 стійкі ніжки з подвійною структурою
Батут Outtec Pumpkin повинен бути в кожному саду з приходом весни. Це гарантія відмінного задоволення для всієї родини.
Стійку і міцну конструкцію створюють закруглена рама, яка забезпечує оптимальний натяг сітки, і подвійні U-подібні ніжки. Профільовані металеві стійки, з яких складається конструкція батута, покриті м'яким поролоном, що підвищує безпеку дитячих ігор. Широкий вхід і драбинка з 2 сходинками, що входять в комплект, забезпечують легкий доступ дітей до батута. Також вхід можна закрити, щоб дитина не потрапила на батут за відсутності опікунів.
Ще однією перевагою батута Pumpkin є висока стійкість до погодних умов. Усі пружини оцинковані та захищені від корозії. Тому батут можна залишати в саду з ранньої весни до пізньої осені, не боячись, що його доведеться викинути через один сезон. Батути з внутрішньою сіткою безпечніші для дітей, ніж із зовнішньою сіткою. У них рекомендується стрибати близько до центру естафети. Батут Outtec відповідає всім стандартам безпеки Європейського Союзу.
Параметри
кругла рама, що забезпечує належний натяг сітки
внутрішня захисна сітка
металеві стійки, покриті м'яким поролоном
Г-подібний вхід на блискавці
водонепроникний і гнучкий кийок
оцинковані пружини
3 стійкі ніжки з подвійною структурою
6 профільованих постів
42 джерела
2 пряжки безпеки
відповідає всім стандартам безпеки ЄС
У набір входить: батут Pumpkin 8 футів, захисна сітка, металева драбина з двома сходами, посібник користувача
Розміри та вага:
діаметр: 252 см (8 футів)
загальна висота: 245 см
висота батута: 55 см
чиста висота: 180 см
максимальне навантаження: 150 кг
розміри та вага ящиків (2): 130 x 52 x 16 см / 28 кг, 110 x 36 x 14 см / 11 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTTEC |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 24 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 55 см |
| Висота з сіткою | 245 см |
| Діаметр батута | 252 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
- Ціна: 10 647 ₴







