
Стаціонарна садова гойдалка Гніздідолеки K-Sport KSOZ016 MAX FUN максимальне навантаження 200 кг
15 429 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-272
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стаціонарна садова гойдалка Гніздідолеки K-Sport KSOZ016 MAX FUN максимальне навантаження 200 кг
садова гойдалка ГНІЗДО ЛЕЛЕЛЕКИ K-SPORT KSOZ016 MAX FUN
- Якісний, міцний і безпечний каркас для гойдалок і гнізда лелеки, виготовлений зі сталевих профілів перетином 50х50х2.
- ПОЛЬСЬКИЙ виріб важить до 30 кг.
- Конструкція покрита порошковою фарбою, що робить її високостійкою до погодних умов і подряпин.
- У верхній балці є 2 гачки з карабінами для кріплення аксесуарів.
У комплекті:
- Рама гойдкалки K-SPORT
- гніздо лелеки 100см
- монтажний комплект + заглушки
- чітка інструкція по збірці
- два карабіна для підвішування аксесуара

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- спеціальні оцинковані арматури конструкції.
- профілі 50 мм х 50 мм х 2 мм
- виготовлена з високоякісної польської сталі
- порошкове покриття
- сертифікат CE
- 2 гачки для кріплення гойдалки або гнізда лелеки
- стійкість до хімічних, атмосферних і корозійних факторів
- компактна конструкція з гвинтовим кріпленням
- максимальне навантаження 200 кг

МІЦНІ РУЧКИ
У верхній балці є два гаки, на які можна закріпити гніздо лелеки, гойдалку або сідло.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Водонепроникна тканина |
| Наявність кришки | Ні |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Гойдалки |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 30 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 429 ₴


