
Атлас для вправ inSPORTline LP05 допомагає зміцнити верхню частину тіла, особливо м’язи спини, біцепси та трицепси
24 151 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18717
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Атлас для вправ inSPORTline LP05 допомагає зміцнити верхню частину тіла, особливо м’язи спини, біцепси та трицепси
Атлас для вправ inSPORTline LP05 дозволяє виконувати вправи для зміцнення м’язів спини, грудної клітки, біцепса та трицепса. Нижній шків дозволяє виконувати т. Зв веслування для сприяння зміцненню верхньої частини тіла. У верхньому блоці є два кілочки для зберігання плит (придатних для вантажів діаметром 30 мм), на яких можна розмістити плити загальною вагою до 75 кг. Ви також оціните міцні нейлонові шківи - канатні та сталеві канати, які забезпечують плавну та безшумну роботу. Все це робить тренажер InSPORTline LP05 Upper Lift популярним і затребуваним продуктом, придатним для домашнього використання.
Технічний опис:
- Якісний тренажер для зміцнення верхньої частини тіла
- Це дозволяє користувачам виконувати різноманітні вправи в різних положеннях
- Сталева конструкція з каркасним профілем 70 х 50 мм
- Міцна обробка поверхні
- М'яке сидіння
- Пінопластові валики
- Нековзні ручки
- Гнучкі сталеві троси
- 2-контактні шипи диска (30 мм) - включаючи запобіжні затискачі
- Висока стійкість
- Нейлонові шківи
- 4 положення опорного ролика
- Діаметр шківа: 90 мм
- Висота прокладки: 40 мм
- Довжина вантажних брусків: 22 см
- Розміри: довжина 166 см х ширина 130 см х висота 212 см
- Обмеження ваги користувача: 150 кг
- Обмеження навантаження: 75 кг
- Вага: 50 кг
- Підходить для домашнього використання
- У комплект не входять пластини (вантажі)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 50 кг |
| Види вправ | Розгинання рук, Згинання рук, Верхня тяга, Нижня тяга |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за вертикаллю, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Груди, Спина, Руки, Плечі |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Боковий підйом | Немає |
| Вага пристрою | 50 кг. |
| Верхній підйом | Да |
| Вага (кг) | 50 кг |
| Випрямлення гомілок | Немає |
| Віджимання на поручнях | Немає |
| Живіт - натягування мотузки | Немає |
| Жим біцепса | Да |
| Жим лежачи | Немає |
| Жим тріцепса | Немає |
| Згинання гомілок | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Лавка для віджимання | Немає |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Максимальна висота користувача | Необмежена |
| Метелик | Немає |
| Метелик з регулятором | Немає |
| Нижній підйом | Да |
| Окружність руки | Немає |
| Стегна-розширення | Немає |
| Степпер | Немає |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип ваг | вагові кола |
| Трицепс на верхньому підйомі | Да |
| Турнік для підтягування | Немає |
| Хрускіт на перилах | Немає |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 151 ₴







