
Лавка для тренувань inSPORTline FB100 регулюється по висоті, підходить для тренувань вдома ожна регулювати в 5 різних положеннях
6 949 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20843
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лавка для тренувань inSPORTline FB100 регулюється по висоті, підходить для тренувань вдома ожна регулювати в 5 різних положеннях
Технічний опис:
Регульована по висоті навчальна лавка
5 різних предметів
Швидко і легко регулюється
Міцна сталева рама з нековзними гумовими накладками
Ідеально підходить для вправ з гантелями та жиму лежачи
Матеріал рами: сталь
Матеріал підкладки: ПУ
Матеріал оббивки: ПВХ
Розміри: 106 x 38 x 39-47 см
Розміри в складеному вигляді: 106 x 38 x 20 см
Розміри сидіння: 105 х 26 х 7 см
Положення висоти: 39 см, 41 см, 42,5 см, 44,5 см, 47 см
Вага: 14 кг
Обмеження ваги: 250 кг
Категорія: H (EN 957) - для домашнього використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 14 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 14 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Матеріал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 949 ₴



