-5%

Професійна бігова доріжка inSPORTline Hill Lite підходить як для бігу, так і для ходьби в гору 12 попередньо запрограмованих прог
66 225 ₴
62 914 ₴
- В наявності
- Код: 24097
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна бігова доріжка inSPORTline Hill Lite підходить як для бігу, так і для ходьби в гору 12 попередньо запрограмованих прог
Бігайте або йдіть в гору в будь-який час! Бігова доріжка inSPORTline Hill Lite поєднує два типи тренувань, пропонуючи широкий спектр застосувань. Обидва режими мають різні рівні нахилу та швидкості; і є 18 попередньо встановлених програм - 12 для бігу і 6 для ходьби в гору. Щоб швидко змінити швидкість і / або нахил, можна використовувати кнопки на екрані або ручки. Далі є бічні ручки для додаткової підтримки.
У режимі ходьби великий біговий пояс можна регулювати в 40 різних положеннях. Режим бігу пропонує 15 різних положень, яких має бути більш ніж достатньо. Більше того, ремінь для ходьби амортизований, тому він забезпечує чудову амортизацію як під час ходьби в гору, так і під час бігу. Маючи вантажопідйомність 120 кг, ця бігова доріжка підходить для користувачів будь-якого розміру. Ви також можете оцінити порт USB, який дозволяє заряджати телефон або слухати улюблену музику. Нарешті, бігова доріжка inSPORTline Hill Lite оснащена підлоговими колесами, які дозволяють легко переміщати її з місця на місце. Загалом, бігова доріжка є ідеальним тренажером для дійсно інтенсивного тренування вдома.
Найбільшою перевагою бігової доріжки inSPORTline Hill Lite є два режими тренувань - на ній можна бігати або ходити в гору. Режим бігу пропонує максимальну швидкість 18 км/год і 15 різних рівнів нахилу. Для вашої безпеки максимальна швидкість в режимі ходьби в гору обмежена 6 км/год, але ви можете вибрати з 40 різних рівнів нахилу. Коли ви піднімаєтеся в гору, ви задіюєте додаткові м’язи ніг, особливо ікри.
Широкий вибір програм бігової доріжки inSPORTline Hill Lite допоможе вам максимально використати їх. Режим пробіжки пропонує 12 попередньо встановлених програм, а режим ходьби в гору — 6. Ви можете регулювати швидкість і нахил у ручному режимі. І якщо жодна із запропонованих програм вам не до вподоби, ви можете створити і зберегти власну. Бігова доріжка також дозволяє вимірювати жир в організмі.
Пояс для бігу розміром 140 х 46 см досить місткий як для бігу, так і для ходьби в гору. Крім того, система амортизації забезпечує відмінну амортизацію, захищаючи суглоби під час тренування. Більше того, він також знижує рівень шуму, тому вам не доведеться турбуватися про те, що не турбуєте сусідів.
Ключові особливості:
Міцна бігова доріжка підходить як для бігу, так і для ходьби в гору
2 типи ручок, включаючи бічні
12 попередньо запрограмованих програм
4 цільові програми (час, відстань, калорії, кроки)
Кнопки вибору програми - ручна, інтервальна, для схуднення, ходьба
Кнопки для зміни нахилу
Функція паузи (з міркувань безпеки бігова доріжка повертається в горизонтальне положення; після вимкнення функції паузи вона повертається в попереднє положення)
Тримач для планшета
Ключ захисту
Підлогові колеса для зручного транспортування
USB-порт для зарядки смарт-пристроїв або прослуховування музики
На екрані відображаються: час, відстань, темп, калорії, пульс, нахил, швидкість, кроки
Висота бігового пояса при максимальному нахилі: приблизно 65 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальний кут нахилу | 40 ° |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 93 кг |
| Висота, см | 140 |
| Датчики пульсу | немає |
| Дисплей | +, світлодіодний |
| Довжина, см | 46 |
| Додатково | тримач для планшета |
| Калорії | є |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кут нахилу, град | Да |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 18 |
| Перенесення і зберігання | Транспортувальні ролики |
| Пульс | немає |
| Регулювання кута нахилу | електричне, 40 рівнів |
| Розмір, см | немає даних |
| Швидкість | є |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 46 |
| пройдена дистанція | є |
| розмір полотна, см | 140х46 |
| ручки | є |
| час тренування | є |
| число рівнів навантаження | немає даних |
| число тренувальних програм | 18 |
| інше | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 914 ₴









