
Надувний гімнастичний килимок Airtrack Spartan Air Matte 300x100x10 см синій вантажопідйомність 150 кг
11 375 ₴
- Немає в наявності
- Код: S103301
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Надувний гімнастичний килимок Airtrack Spartan Air Matte 300x100x10 см синій вантажопідйомність 150 кг
Airtrack Spartan Air Matte - спортивний надувний килимок - відмінний засіб вдома, в спортзалі і на воді ! Його тверда, але гнучка поверхня забезпечує безпечний простір для різноманітних вправ, включаючи гімнастику, танці, паркур і бойові мистецтва.
Завдяки міцному матеріалу ПВХ і посиленим швам килимок відмінно тримає форму і чудово амортизує удари.
Конструкція розміром 300 х 100 см ідеально підходить для стрибків, сальто, зірочок та інших акробатичних трюків. Товщина 10 см гарантує безпечні удари, але якщо вам потрібна більша площа удару, це не проблема! Можна просто покласти кілька килимків один на одного і все! Максимальне навантаження на один килимок становить 150 кг , тому вам не доведеться турбуватися про його пошкодження.
У комплекті ви також знайдете електричний насос , за допомогою якого ви зможете повністю накачати килимок протягом хвилини - і так само швидко здуті його за допомогою насоса ! Переносна сумка для зручності транспортування точно стане в нагоді.
Коротші за уявну, килимок Spartan Air Matte є чудовим рішенням для різних видів спорту та дозвілля, оскільки забезпечує безпечні тренування та чудове задоволення. Ви можете займатися на ньому вдома чи в саду, а коли він перестане приносити задоволення, ви можете взяти його до води та розслабитися з комфортом!
Технічний опис:
- спортивний килимок для тренувань і розваг
- чудово підходить для тренувань і відпочинку біля води
- міцний і гнучкий матеріал з посиленими швами
- центральна лінія шириною 10 см
- міцні захоплення з боків
- електричний насос в комплекті - швидке накачування і скачування повітря без будь-яких зусиль
- після здуття його можна згорнути та зберігати в сумці для перенесення
- підходить для внутрішнього та зовнішнього використання
- довжина: 300 см
- ширина: 100 см
- товщина: 10 см
- вантажопідйомність: 150 кг
- вантажопідйомність при використанні на водній поверхні: 100 кг
- вага: 12 кг
- матеріал: ПВХ
- аксесуари: електронасос , ремкомплект, сумка для перенесення, набір 3 адаптерів для інших надувних виробів

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spartan |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 300 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 10 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | немає даних |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 11 375 ₴


