
Бінокль Vortex Vanquish 10x26 (VNQ-1026) оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи
6 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 919999
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бінокль Vortex Vanquish 10x26 (VNQ-1026) оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи
Бінокль Vortex Vanquish 10x26 (VNQ-1026) володіє якісною оптикою, малою вагою, міцним корпусом та компактними розмірами, завдяки чому чудово підійде туристам, мисливцям, орнітологам та любителям активного відпочинку. Призми з високоякісного скла BAK-4 і лінзи з багатошаровим просвітленням забезпечують чітке зображення з відмінною деталізацією. Корпус бінокля водонепроникний та заповнений сухим азотом, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури. У 2020 році цей бінокль визнаний переможцем у номінації Best Low-Cost Binoculars 2019 (Кращий бюджетний бінокль) за версією авторитетного інтернет видання.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменшого збитку і не вплине на його функціональність. Такій оптиці ніякі погодні умови не є страшними.
Fogproof - означає, що зсередини корпус заповнений інертним газом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур. Як наслідок, оптика не запотіває зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Porro.
- Лінзи: з повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated).
- Призми: BAK4.
- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус.
- Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом.
- Фокусування: центральним колесом.
- Корпус: полікарбонат із протиковзким гумовим покриттям.
- Поворотно-висувні наочники з декількома фіксованими положеннями.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Діаметр об'єктиву | 26 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 919999 |
| Вага в упаковці | 0,53 кг |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Габарити | 120 х 112 х 60 мм |
| Габарити упаковки | 15 х 15 х 8 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідної зіниці | 2,6 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 71 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 10 |
| Матеріал | Удароміцний пластик |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2,3 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 98 м |
| Реальний кут зору | 5.6 ° |
| Світлосила | 6.76 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Porro |
| Фактор сутінків | 16.12 |
| Штрихкод | 875874000643 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 799 ₴





