-20%

Драбина Rolser Escalera Brico 5 щаблів (BRI003) полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю
4 649 ₴
3 719 ₴
- Готово до відправки
- Код: 928606
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбина Rolser Escalera Brico 5 щаблів (BRI003) полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю
Драбина Rolser Escalera Brico 5 щаблів (BRI003) - сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Модель має п ять щаблів з антиковзною структурою. Зручна ергономічна полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню.
Особливості:
- Комбінована, багатоточкова система фіксації щаблі до опорної рами. Наскрізний штифт у парі з клепаним з'єднанням гарантовано витримує навантаження на щабель - 150 кг.
- П ять щаблів з антиковзною структурою шириною 8 см.
- Опорна арка безпеки - 60 см.
- Полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 177 х 47 x 11,5 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 301 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 101 см.
- Максимальне навантаження - 150 кг.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота до платформи (А) | 1.01 м |
| Висота драбини (В) | 1.77 м |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча висота (С) | 3.01 м |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
| Ширина драбини (D) | 0.47 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 928606 |
| Висота майданчика | 101 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 177 см |
| Довжина в розсунутому стані | 162 см |
| Кількість щаблів | 5 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Загальна висота | 177 см |
| Робоча висота | 301 см |
| Тип | Драбини |
| Штрихкод | 8420812015054 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 719 ₴








