
Орбітрек електромагнітний програмований Q-фактор 20см HouseFit HB-8268ELM крок до 45см для дому та спортзалу до 140кг
29 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00010244
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орбітрек електромагнітний програмований Q-фактор 20 см HouseFit HB-8268ELM крок до 45 см для дому та спортзалу з навантаженням до 140 кг
- Технологія Hi-tech електромагнітної 32 рівнівої системи навантаження
- Регулювання навантаження: електронне автоматичне
- Призначений для тренування серцево-судинної й дихальної систем і тренування м'язів ніг і всього тіла.
- Сучасне технологічне порошкове забарвлення корпусу кольору Black sand.
- Датчики вимірювання пульсу на додаткових ручках.
- Подвійний хід ручок для тренування верхньої частини тіла.
- Великі зручні педалі.
- Тримач для пляшки.
- Плавне вимірювання навантаження "Smooth Tension Control".
- Передбачені такі режими роботи: режим ручного керування навантаженням, програмований режим з 12 автоматичними тренувальними програмами, режим користувацьких програм, режим H.R.C. контролю серцевого ритму, режим встановленої потужності, режим вимірювання тілесного жиру, режим відновлення Recovery, всього 20 програм.
- Комп'ютер: кольоровий LCD з індикацією пульсу, часу, дистанції, кол-ва обертів на хв, швидкості, калорій, потужності (Ват), навантаження.
- Вага маховика 10 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Діаметр обертання педалей: 45см
- Габарити: (довжина, ширина, висота) 166x72x165 см
- Вага тренажера: (нетто/брутто) 62/70 кг
- Максимально допустима вага користувача 140 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 140 кг |
| Максимальна довжина кроку | 45 см |
| Вага маховика | 10 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Генератор |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Оберти, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час, Кількість кроків |
| Особливості | Вбудований вентилятор, Тримач для телефону, Клавіші на рукоятках, Утримувач для пляшок, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 62 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 72 см |
| Висота | 165 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 900 ₴






