
Годинник настільний Technoline WT427 Wireless Mobile Charging White (WT427) електронний, цифровий з термометром
4 548 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS302479
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Годинник настільний Technoline WT427 Wireless Mobile Charging White (WT427) електронний, цифровий з термометром
Багатофункціональний прилад Technoline WT427 Wireless Mobile Charging White поєднує настільний годинник з будильником, домашню погодну станцію з прогнозом погоди, і безпровідний зарядний пристрій для смартфонів з підтримкою технології Qi. Для заряджання інших гаджетів годинник обладнаний стандартним роз'ємом USB (5V, 1A). Годинник має масу корисних функцій, таких як два будильника з окремим налаштуванням частоти спрацювань, відображення мінімальних і максимальних значень температури і вологості, прогноз погоди і багато іншого. При цьому настільний годинник Technoline WT427 Wireless Mobile Charging має привабливий зовнішній вигляд, можливість автоматичної зміни або налаштування бажаної яскравості підсвічування дисплея. Працює годинник від блоку живлення, та має відсік для батарейки для збереження налаштувань на випадок відключення електроенергії.
Функції:
Годинник:
- Механізм: електронний, цифровий
- Формат часу: 12/24 г
- Точність ходу годинника: +/- 30 сек/міс (точність електронного механізму)
- Два будильники, які налаштовуються окремо із функцією повтору «snooze», яку можна налаштовувати (повтор в діапазоні від 5 до 60 хв)
Прогноз погоди:
- Прогноз погоди на 12 годин (дисплей відображає погоду, яка за прогнозом встановиться через 12 годин)
- Символьний прогноз погоди. На дисплеї відображаються піктограми (сонячно, мінлива хмарність, хмарно, дощ, дощ з грозою)
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС/°F
- Діапазон виміру: від 0°C до +50°C (от +32°F до +122°F)
- Дискретність виміру: 0.1°C
- Точність виміру: +/- 1C°
- Реєстрація та відображення мінімальних і максимальних значень температури
Вологість в приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH
- Діапазон виміру: від 1% до 99%
- Дискретність виміру: 1%
- Точність виміру: +/-5%
- Реєстрація і відображення мінімального і максимального значення вологості
Календар:
- Відображення: дати / місяця
Характеристики і комплектація:
Дисплей:
- Розмір циферблата: 70х70 мм;
- Колір дисплея: чорний;
-
Підсвічування: LED біле, користувацький вибір яскравості підсвічування;
-
Режим автоматичної зміни яскравості підсвічування по часу.
Додаткові характеристики:
- Безпровідна зарядка смартфонів з підтримкою технології Qi;
- Роз'єм USB (5V, 1A);
- Збереження налаштувань у випадку відключення електроенергії;
- Матеріал корпуса: пластик
- Встановлення: на столі
- Колір корпуса: White (білий)
Живлення:
- Годинник: блок живлення: мережу змінного струму 100-240V, 50-60Hz
- Річник: батарейка CR2032 3V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Блок живлення (довжина дроту 1.8 м)
- Батарейка CR2032 3V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Разміри і вага:
- Розміри годинника без упаковки, мм: 210х120х90
- Розміри в упаковці, мм: 216х130х95
- Вага годинника без упаковки, кг: 0.140
- Вага в упаковці, кг: 0.300
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Гігрометр | Так |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.300 |
| Вага (кг) | 0.140 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Індикація | Вологість, Години, Дата, Місяць, Прогноз погоди, Температура, Хвилини |
| Колір циферблата | Чорний |
| Комплект постачання | Годинник; Блок живлення (довжина кабеля 1.80 м); Батарейка CR2032 3V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | В дитячу|В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 210 х 120 х 90 мм |
| Розміри в упаковці | 216 х 130 х 95 мм |
| Розміри циферблата | 70 x 70 мм |
| Тип | Годинник настільний |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність ходу | +/- 30 сек в міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Барометр|Бездротова зарядка Qi|Будильник|Годинник|Гігрометр|Датчик кімнатної температури|Календар|Прогноз погоди|Термометр |
| Колір | Білий |
| Штрихкод | 4029665004273 |
- Ціна: 4 548 ₴





