
Дитячий батут із захисною сіткою круглий WCG Pumpkin жовтогарячий у формі гарбуза для дому та вулиці з навантаженням до 80 кг
3 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-1008T
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Дитячий батут із захисною сіткою круглий WCG Pumpkin жовтогарячий у формі гарбуза для дому та вулиці з навантаженням до 80 кг
Міні-Батут WCG у формі гарбуза — чудовий вибір для активного відпочинку на свіжому повітрі. Він обладнаний внутрішньою захисною сіткою, яка надійно захищає зону для стрибків і запобігає випадковим падінням.
Виготовлений із якісних і міцних матеріалів, батут вирізняється надійністю і стійкістю до навантажень. Конструкція містить спеціалізовану систему кріплень і амортизації, що гарантує безпеку використання та мінімізує ризик травм. Усі компоненти, включно з решіткою та пружинами, відповідають суворим європейським стандартам безпеки, забезпечуючи комфорт і захист для дітей.
Завдяки ексклюзивному та яскравому дизайну у формі гарбуза, він також стане яскравим елементом будь-якого двору. Цей батут підходить для організації веселих ігор та активного проведення часу ваших дітей
Стрибки на батуті допомагають дітям розвивати координацію, рівновагу та гнучкість. Вони також сприяють зміцненню м'язів, поліпшенню серцево-судинної системи та підвищенню витривалості. Крім того, це чудовий засіб для зняття стресу та підвищення настрою, даючи змогу дітям весело проводити час і розвивати соціальні навички в іграх із друзями.
РОЗМІРИ БАТУТА:
- Висота сітки — 88 см
- Розмір полотна для стрибків — 84 см
- Загальна висота (з сіткою) — 118 см
- Діаметр основи (рами) — 108 см
- Висота основи (рами) — 30 см
- Захисний мат — 14 см
МЕТАЛЕНІ ПРУЖИНИ:
- Кількість пружин — 24 шт.;
- Пружини оцинковані
ЗАХИСТНА СЕТКА:
- Кількість опор сітки — 6 шт.
- Матеріал сітки — ПЕ
- Матеріал захисної накладки для металевих опор — ПЕ+ПВХ
ТРУБИ:
- Товщина металевої труби каркаса — 1.2 мм
- Діаметр рами — 25 мм
ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕТАЛІЧНИХ НОЖАХ:
- Кількість ніжок — 3 шт.
- Товщина матеріалу — 1.5 мм
- Максимальне навантаження на батут: 80 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 108 см |
| Висота рами батута | 30 см |
| Висота з сіткою | 118 см |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Колір | Помаранчевий |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Довжина стрибкової поверхні | 84 см |
| Ширина стрибкової поверхні | 84 см |
- Ціна: 3 495 ₴









