
Каремат Ranger EVA 200x60 gray Logo (RA8902L) виконаний із зносостійкого, водовідштовхувального та якісного матеріалу EVA
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: RA8902L
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каремат Ranger EVA 200x60 gray Logo (RA8902L) виконаний із зносостійкого, водовідштовхувального та якісного матеріалу EVA

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 200 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 60 см |
| Щільність матеріалу | 130 кг/м3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 751 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴










