
Професійна бігова доріжка VNK Exo Run Black амортизаційна система знижує ударне навантаження на суглоби
125 664 ₴
- Немає в наявності
- Код: CS006
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Професійна бігова доріжка VNK Exo Run Black амортизаційна система знижує ударне навантаження на суглоби
Бігова доріжка VNK Exo Run Black – це професійний тренажер, який чудово підійде для обладнання спортивних залів.
Доріжку оснащено двигуном комерційного класу. Двигун легко розганяється і має два рівні захисту – від перегріву та від пікового навантаження (запас до 7 л.с.). Це дозволяє займатися на тренажері в режимі NON-STOP протягом дня.
Амортизаційна система знижує ударне навантаження на суглоби та хребет спортсмена.
Широке полотно тренажера забезпечує комфортне тренування, при якому користувач не відчуває скутості в рухах, як на вузьких доріжках домашнього класу.
Все навантаження під час бігу йде на багатошарові деки (товщиною 25 мм): така товщина збільшує термін служби тренажера та надає ортопедичний ефект.
Автоматичний нахил (кут від 0 до 15%) дозволяє змінювати кут нахилу бігової доріжки під себе.
Бренд інвертора: Тайвань/3HP.
Доріжку оснащено LED дисплеєм із простою та зручною навігацією. Працює за системою сенсорного керування, для зручності використання забезпечена пояснювальними символами. Має 6 вбудованих індивідуальних програм. Для контролю тренувального процесу на екран виводяться показники: темп, швидкість, калорії, нахил, відстань, час, пульс та ін.
Для додаткового комфорту спортсмена доріжка оснащена полицею для пляшки, мобільного пристрою або інших особистих речей.
Також тренажер має спеціальні компенсатори нерівності підлоги та транспортувальні колеса.
Максимальна вага користувача: 150 кг.
Габарити: 2130 * 890 * 1750 мм.
Вага: 190 кг.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VNK |
| Вага | 190 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги, Підставка для аксесуарів |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Дистанція, Частота пульсу, Витрата калорій, Швидкість, Час |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Вага користувача | до 150 кг |
| Додатково | Вбудовані 6 індивідуальних програм. Полиці для пляшки, мобільного пристрою та інших речей. Компенсатори нерівності підлоги. Транспортувальні колеса |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розмір | 2130 * 890 * 1750 мм, вага – 190 кг |
- Ціна: 125 664 ₴






