
Тренажер грудей/задня дельта VNK EXO ручки горизонтальні та вертикальні вільно регулюються
89 431 ₴
- Готово до відправки
- Код: FS1904
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренажер грудей/задня дельта VNK EXO ручки горизонтальні та вертикальні вільно регулюються
Європейський бренд представляє абсолютно нову професійну серію тренажерів VNK Exo Pro з унікальним технологічним дизайном, допрацьованою ергономікою та біомеханікою.
Тим, хто прагне придати своєму спортивному залу унікальності та стилю, варто обрати інноваційну серію VNK Exo Pro!
Конструкція: Конструктив тренажерів виготовлений з профільних плоско-овальних труб 50х100 мм з товщиною стінки 3 мм.
Регулювання: Регулюється висота сидіння та кут ричага в залежності від вправи. Незалежне регулювання ричагів.
Ручки: Ручки горизонтальні та вертикальні вільно регулюються.
Стек: Траверса вантажних стеків має тефлонові втулки для безшумної роботи і гарного ковзання.
Трос: Еластичний і довговічний трос в оплітці наповнений гелевим мастилом.
Кожух: Металічний захисний кожух, який повністю закриває вантажний стек з двох сторін.
Колір оббивки сидіння та спинки: Чорний.
Колір рамної конструкції: Чорний матовий.
М'які частини: Rexine leather - зносостійкий матеріал із тисненням під шкіру.
Тримач: На верхній частині грузоблочної стійки передбачено два місця для особистих речей та пляшки для води.
Карта: Карта виконання вправи на кожусі.
Вага: 227 кг.
Вага стек: 54.5 кг.
Габариті: 124*94*211 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VNK |
| Вага | 227 кг |
| Вага грузоблока | 54.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Тип | Тренажер груди/задня дельта |
| Матеріал | Метал |
| Розмір | 124*94*211 см, 227 кг |
| Тип | Професійне обладнання |
- Ціна: 89 431 ₴










