
Пружинні замки EasyFit Silver 50 мм для олімпійського грифа Хромований для штанг
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-8057
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Пружинні замки EasyFit Silver 50 мм для олімпійського грифа Хромований для штанг
Пружинні замки щипчики EasyFit Silver 50 мм призначені для фіксації дисків на штанзі. За швидкістю кріплення вони є однією з найшвидших систем і часто використовуються у повсякденних тренуваннях, у тому числі з великими вагами.
Характеристики пружинних замків EasyFit Silver:
- Комплектація: 2 замки для грифа
- Діаметр: 50 мм
- Матеріал: хромована сталева пружина
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!
- Слоган компанії EasyFit: "Fits everyone" - "Підходить кожному". Сподіваємось, що підійде і Вам! ))

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Замки | Пружинні |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип | Замки |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 0.1 CМ. |
| Довжина: | 0.1 см |
| Ширина | 0.1 мм |
- Ціна: 159 ₴

