
Атлас 3-станційний PUNCH THUNDER дозволяє тренуватися декільком людям одночасно вага стека - цілих 87 кг.
38 004 ₴
- Немає в наявності
- Код: PUNCH
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Атлас 3-станційний PUNCH THUNDER дозволяє тренуватися декільком людям одночасно вага стека - цілих 87 кг.
PUNCH 3-станційний багатофункціональний THUNDER атлас
3-станційний атлас PUNCH від THUNDER
Ідеальне рішення для людей, які хочуть створити атмосферу тренажерного залу, не виходячи з дому. Тренування на такому пристрої набагато безпечніше занять з власною вагою, особливо для новачків.
Ця модель з 3 станціями дозволяє тренуватися декільком людям одночасно.
Щоб урізноманітнити вправи, він додатково оснащений професійним боксерським мішком.
Атлас складається з :
- нижня підтяжка – для тренування м’язів ніг, сідниць і попереку,
- верхній шків і тяга - для тренування м'язів рук, спини і спини,
- парта – для вправ для м’язів рук і передпліччя,
- тренажер для грудей, т.зв «метелик» - для вправ для м'язів грудей і передніх м'язів плеча,
- поручні - для тренування трицепсів і м'язів преса,
- похила лава - вправи для зміцнення прямих і бічних м'язів преса.
- боксерська груша – для фітнес-тренувань
Aтлас PUNCH дозволяє виконувати тренування різної інтенсивності.
Вага стека - цілих 87 кг.
Спинка і сидіння оббиті з ефектом натуральної шкіри.
- Вага виробу: 169 кг
- Вага вантажного штабеля: 87 кг
- Матеріал каркаса: сталь з шириною профілю 5×5 см
- Розміри виробу (довжина/ширина/висота см): 165 x 240 x 213 см
- Виробник: Thunder
- Модель: PUNCH
- Інструкція польською мовою
- Гарантія: 24 місяці
- Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
Технічні дані:
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Конструкція: сталь, покрита порошковою фарбою з оцинкованим покриттям, що забезпечує стійкість до корозії
- Розмір спинки: 68×23 см
- Розмір сидіння: 32×22,5 см
- Розмір парти: 49*29,5 см
- Боксерська груша: 100×30 см
- Товщина конструкції: 5×5 см
- Вага вантажного штабеля: 87 кг
- Товщина оббивки: 4,5 см
Замініть тренажерний зал тренуваннями в комфорті власного дому та тренуйтеся коли завгодно та як завгодно з мультитренажерною залою PUNCH від THUNDER!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 169 кг |
| Вага грузоблока | 87 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за вертикаллю, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Руки, Прес, Сідниці, Груди, Спина, Ноги, Плечі |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 004 ₴







