
Багатофункціональна тренажерна лава VIGOR-B THUNDER стабільна та довговічна конструкція, виготовлена з високоякісної сталі
9 526 ₴
- Немає в наявності
- Код: VIGOR-B
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багатофункціональна тренажерна лава VIGOR-B THUNDER стабільна та довговічна конструкція, виготовлена з високоякісної сталі
![]()
.webp.jpg)
![]()
Технічні характеристики лавки:
- Розміри в розкладеному вигляді: 172 см × 132 см × 115 см
- Розміри у складеному вигляді: 88 см (Д) x 137 см (Ш) x 175 см (В)
- Максимальна вага користувача: 120 кг
.jpg)
![]()
.jpg)
- Розмір спинки: 76 см x 30 см
- Регульована спинка: 7 рівнів
- Регулювання кута нахилу спинки: Різноманітність вправ завдяки можливості встановлення спинки в горизонтальне , похиле або вертикальне положення.
- Розмір сидіння: 30 x 32 см
- Розмір приставки Скотта: 48 см × 30 см
- Вага: 25 кг
- Відстань між стійками: 64 см
Характеристики продукту:
- Стабільна та довговічна конструкція, виготовлена з високоякісної сталі.
- Протиковзке покриття для максимальної безпеки під час тренувань.
- Компактна складана конструкція: ідеально підходить для невеликих приміщень.
- Максимальне навантаження: 240 кг.
- Еспандери: дозволяють тренувати м'язи грудей і рук, збільшуючи їхню силу та гнучкість.
Функції та обладнання:
- Приставка Скотта: Забезпечує ефективне тренування м'язів рук, особливо біцепсів, забезпечуючи стабільну підтримку та точні рухи.
.jpg)
.jpg)
![]()
Стійки для штанги з регулюванням висоти: налаштуйте їх відповідно до вашого зросту та типу вправ.
- Регульовані підставки: 5 рівнів
- Регульовані аспандери: 3 рівні
Жим ногами: ідеально підходить для зміцнення м'язів ніг, дозволяє ефективно тренувати нижню частину тіла.
Комплект включає:
- Багатофункціональна лава з регулюванням
- Приставка Скотта
- Стійки для штанги
- Жим ногами
- Еспандери
.jpg)
.jpg)
![]()

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 25 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 240 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 526 ₴







