
Сумка-візок Colombo Troll (CRA006)внутрішній об'єм сумки 56 літрів зовнішня ізотермічна кишеня об ємом 4 літри
4 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931036
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-візок Colombo Troll (CRA006)внутрішній об'єм сумки 56 літрів зовнішня ізотермічна кишеня об ємом 4 літри
Сумка-візок Colombo Troll (CRA006) поєднує в собі легкість, міцність, стійкість, компактність. Чотириколісна система забезпечує стабільність і маневреність, а також можливість везти візок попереду вас. Конструкцією шасі передбачено чотириточкову опору коліс, завдяки чому сумка-візок стійка та може служити користувачеві додатковою опорою при пересуванні.
Особливості:
- Внутрішній об'єм сумки 56 літрів.
- Зовнішня ізотермічна кишеня об ємом 4 літри.
- Сумка з синтетичної поліестерової тканини з водовідштовхуючим покриттям. Верх накритий захисним клапаном. Горловина сумки має стяжний шнур з фіксатором.
- Алюмінієвий візок відрізняється своєю легкістю.
- Навантаження до 25 кг.
- Висота конструкції в розкладеному стані - 102 см.
- Ручка із кнопковим фіксатором має регулювання нахилу по висоті.
- Частина ручки виготовлена з неопрену для комфортного використання сумки-візка в холодну пору року.
- Пара задніх коліс діаметром 21 см.
- Передні колеса діаметром 12 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1020 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 460 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Об`єм | 60 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 555 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 21 см |
| Наявність коліс | 6 коліс |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴








