
Силова станція Toorx Smith Machine WLX 70 (WLX-70) максимальна вага навантаження 300 кг висота/ширина 1945 мм/1120 мм
41 999 ₴
37 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931147
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Силова станція Toorx Smith Machine WLX 70 (WLX-70) максимальна вага навантаження 300 кг висота/ширина 1945 мм/1120 мм
Силова станція Toorx Smith Machine WLX 70 (WLX-70) максимальна вага навантаження 300 кг висота/ширина 1945 мм/1120 мм
Силова станція Toorx Smith Machine WLX 70 – це сучасне багатофункціональне обладнання, яке стане ідеальним вибором для домашнього використання. Тренажер Сміта - це силовий тренажер, який використовується для виконання фізичних вправ, що імітують переміщення штанги. Він складається з грифа, закріпленого на сталевих рейках, завдяки чому штанга переміщається тільки вертикально або під невеликим нахилом. Він поєднує в собі безліч функцій, забезпечуючи комфорт та безпеку під час тренувань.
Комплект включає тримачі для дисків різного діаметра (25 мм і 50 мм), що робить її універсальною для будь-яких наборів ваг. Інтегрований турнік на висоті 2075 мм дозволяє додати вправи на підтягування та розвивати верхню частину тіла. Зафіксований гриф дозволяє мінімізувати вирогідність травм, виключаючи неправильні рухи, що можуть призвести до них.
Основні види вправ:
-Присідання в тренажері Сміта
-Підйом на носки стоячи в тренажері Сміта
-Тага однією рукою в тренажері Сміта
-Тяга Лі Хейні в тренажері Сміта
-Випади на одну ногу в тренажері Сміта
-Підтягування на турніку
-Скручування на турніку
В комбінації з регульованою лавою Toorx Multipurpose Bench WBX 85:
-Жим штанги лежачі (в різних кутах)
-Жим штанги вузьким хватом
-Жим штанги на плечі
-Тяга штанги до підборіддя
Технічні характеристики:
Максимальна вага навантаження - 300 кг
Розмір штанги - 1955 мм
Діаметр тримача підходить для дисків 25 мм та 50 мм
Діаметр ручки штанги - 30 мм
Внутрішня ширина штанги — 1060 мм
Висота штанги - від 575 мм до 1855 мм
Система безпеки що допомагає уникнути падіння штанги, вертикально регулюється на 15 рівнях 550/1790 мм
Внутрішній розмір - висота/ширина 1945 мм/1120 мм
Розміри турніка - 2075 мм від землі вгору - ширина 1010 мм
Рама квадратні та прямокутні сталеві труби (50x50 x 2 мм/50x75 x 2 мм)
Вага - 87 кг
Розмір - 1955 х 1225 х 2075 мм
Вага в упаковці - 94 кг
Розмір упаковки - 1995 х 320 х 72 мм + 1415 х 510 х 150 мм
Рекомендації з використання тренажерів Toorx :
З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання.Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітрека використовуйте килимки під тренажер Toorx Exercise Machines Mat.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Вага | 87 кг |
| Колір | Чорний |
| М'язи, що тренуються | Сідниці, Руки, Плечі, Груди, Спина, Ноги, Прес |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931147 |
| Вага в упаковці | 94 кг |
| Тип | Мультистанція |
| Габарити упаковки | 199,5 х 32 х 7,2 см + 141,5 х 51 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | WLX-70 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Силова станція Toorx Smith Machine WLX 70 (WLX-70) |
| Розміри | 120 x 68 x 45-120 см |
| Стара ціна | 40999 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Ціна | 36999 |
- Ціна: 37 999 ₴






