
Сушарка-трансформер підлогова Casa Si Kolibri 2in1 18m White (CS92131C06), сталева, довжина 18 м, навантаження до 15 кг
1 589 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303058
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сушарка-трансформер підлогова Casa Si Kolibri 2in1 18m White (CS92131C06), сталева, довжина 18 м, навантаження до 15 кг
Сушарка-трансформер Casa Si Kolibri 2in1 має запатентовану конструкція і може використовуватись в якості повноцінної підлогової сушарки з бічними крилами та навісної сушарки на радіатор. Повна робоча поверхня становить 18 метрів, що вистачає для сушки білизни після двох циклів прання стандартної п'ятикілограмової пральної машинки. Пластикові ніжки збережуть поверхню підлоги від пошкодження. Пластикові гачки навісної сушарки пересуваються вздовж направляючих та обертаються навколо осі, що дозволяє пристосувати навісну сушарку практично до будь-якого місця де зручно сушити білизну.
Метод складання, при якому одна з ніжок має шарніри і складається вдвоє забезпечує мінімальну товщину сушарки у складеному вигляді, завдяки чому її можна помістити на зберігання в нішу шириною всього 4 см.
Made in Europe. Компанія Casa Si пишається тим, що більшість своєї продукції виробляє в Європі. Високі стандарти якості Європейського Союзу спонукають компанію виробляти продукцію, що відповідає всім основним європейським стандартам якості. Дана сушарка для білизни виготовлена в Словаччині.
Технічні характеристики:
- Тип: сушарка підлогова / сушарка навісна
- Робоча довжина поверхні, м: 18
- Орієнтовна кількість завантажень білизни з пральної машинки, шт: 2
- Максимальне допустиме навантаження, кг: 15
- Діаметр стрижня, мм: 2.5
- Кількість стрижнів, шт: 22
- Матеріал: сталь
- Колір: White (білий)
Особливості конструкції:
- Patented Design - запатентована конструкція сушарки-трансформера дозволяє використовувати її в двох варіантах: повнорозмірна підлогова сушарка, навісна сушарка на балкон/радіатор
- Safety Lock - пластиковий замок, що блокує випадкове складання сушарки у робочому положенні.
- Пластикова фурнітура навісної сушарки дозволяє закріплювати її найбільш зручним чином
- Пластикові ніжки запобігають псуванню підлогової поверхні.
Комплектація:
- Сушарка для білизни - 1 шт
Габарити і вага:
- Розміри розкладеної сушарки, мм: 1780х1060х550
- Розміри складеної сушарки, мм: 1270х550х40
- Розміри в упаковці, мм: 1270х550х40
- Вага без упаковки, кг: 2.57
- Вага в упаковці, кг: 2.8
Виробник: Casa Si (Австрія)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casa Si |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 2.57 кг |
| Тримачі для дрібних речей | Ні |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 106 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2.800 |
| Вага (кг) | 2.570 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Діаметр стрижня/трубки | 2.5 |
| Код УКТ ЗЕД | 7323 99 00 00 |
| Код виробника товару (MPN) | CS92131C06 |
| Комплектація | Сушарка для білизни - 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Країна-виробник товару | Словаччина |
| Кріплення | На балконі | На батареї |
| Кількість стрижнів/трубок | 22 |
| Наявність | В наявності |
| Особливості | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 18 |
| Розміри в упаковці, см | 127х55х4 |
| Розміри, см | 178х106х55 |
| Тип | Навісні|Підлогові|Универсальные |
| Штрихкод | 9007741025164 |
- Ціна: 1 589 ₴






