
Регульована тренажерна лава inSPORTline Vario (562) вантажопідйомність 120 кг профіль сталевий 50х50 з глянцевим покриттям
7 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: 562
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Регульована тренажерна лава inSPORTline Vario (562) вантажопідйомність 120 кг профіль сталевий 50х50 з глянцевим покриттям
Тренажерна лава inSPORTline Vario відповідає найвищим стандартам для домашнього та комерційного використання. Підходить для дому, тренажерного залу або тренажерного залу. Все розроблено з особливою ретельністю. Ми робимо особливу увагу на міцній і міцній конструкції, яка забезпечить ефективне і безпечне тренування верхньої частини тіла.
Технічний опис:
Профіль сталевий 50х50 з глянцевим покриттям
Категорія HC (згідно EN957)
Товщина профілю: 1,5 мм
Розміри в складеному вигляді: 137 x 40 x 61 см
Максимальна висота: 190 см
Вага: 20 кг
Вантажопідйомність: 120 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | 120 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наявність спинки | Да |
| Розмір, мм | 137 x 40 x 61 см |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 060 ₴


