
Масажний стілець із сумкою регульований Relax HY-1002 синє для дому, спа-салонів і салонів краси з навантаженням до 100 кг
5 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00010641
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажний стілець із сумкою регульований Relax HY-1002 синє для дому, спа-салонів і салонів краси з навантаженням до 100 кг
Характеристики
Навантаження 100 кг
Гарантія 1 рік
Габарити ДхШхВ, см 50х44х120 см
Вага 11 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Relax |
| Країна виробник | Китай |
| Область масажу | Стегна, Груди, Ікри, Щиколотки, Плечі, Поперек, Руки, Спина, Ступні, Талія, Шия, Сідниці, Особа, Голова, Гомілки |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 120 см |
| Вага | 11 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Пункт видавання | Киев |
| Призначення | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 050 ₴

