
Масажний стіл 3-секційний (дерев. рама) Relax HY-30110 210х70-92х61-85 см складаний з навантаженням до 120 кг
8 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00015189
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажний стіл 3-секційний (дерев. рама) Relax HY-30110 210х70-92х61-85 см складаний з навантаженням до 120 кг
• Легка конструкція з дерев'яною рамою
• Регульована за кутом нахилу секція для ніг
• Спеціальний підголівник
• Додаткові підлокітники з боків
• Повністю складаний
• До комплекту входить спеціальна сумка для зберігання і транспортування
• Габарити (довжина, ширина, висота): 210*92*61-85 см
• Розміри в складеному вигляді (довжина, ширина, висота): 93*70*16 см
• Вага масажного столу: 16 кг
• Максимальне навантаження: 110 кг
* В наявності колір: чорний, синій, кремовий, бежевий

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підголовник | Нерегульований, Знімний |
| Функціональні підлокітники | нерегульовані, знімні |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 120 кг |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Полиця-гамак для рук, Виріз для обличчя, Масловідштовхувальні властивості покриття, Подушка-заглушка, Водовідштовхувальні властивості покриття, Можливість регулювання висоти столу, Захисні накладки на ніжках |
| Виробник | Relax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 2100 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2100 мм |
| Ширина столу | 920 мм |
| Ширина столу з підлокітниками | 920 мм |
| Висота столу | 850 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 610 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 850 мм |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴

