
Килимок спортивний Toorx Fitness 172 х 61 х 1,2 см для йоги та фітнесу Viola (MAT-185) матеріал: PVC (Полівінілхлорид, ПВХ)
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931143
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок спортивний Toorx Fitness 172 х 61 х 1,2 см для йоги та фітнесу Viola (MAT-185) матеріал: PVC (Полівінілхлорид, ПВХ)
Підготуйтеся до тренувань з килимком Toorx Fitness чарівного темно-синього кольору. Цей красивий килимок для вправ не тільки приємний для очей, але також забезпечує комфорт і універсальність ваших тренувань. Тренувальний килимок має зручний ремінь для перенесення. Килимок виготовлений з м'якого поролону і може використовуватися для всіх видів тренувань. Розміри: 172 х 61 х 1,2 см.
Особливості:
- Практичний ремінь для зручності перенесення.
- Легкий, легко скручується.
- Не ковзає по підлозі, легко чиститься або миється.
Технічні характеристики:
Розміри : 172 х 61 х 1,2 см
Товщина: 12 мм
Розміри в упаковці: 18 х 57 х 18 см
Загальна вага: 1,25 кг
Матеріал: PVC (Полівінілхлорид, ПВХ)
Комплектація:
Килимок - 1 шт.
Догляд за спортивними килимками Toorx: Зберігайте килимок згорнутим у нещільний рулон. Це забезпечить не тільки компактне зберігання, але і не дозволить утворитися заломам. Бажано зберігати килимок у чохлі або сумці, далеко від опалювальних приладів та прямого сонячного світла. Ультрафіолет діє руйнівно не тільки на килимки з натуральної гуми, але і на йога килимки, зроблені з ПВХ та ТПЕ.
Утримуйте килимок у чистоті. Найпростіший спосіб – протерти його губкою, змоченою нейтральним милом, ретельно змити мило та висушити. Деякі килимки можна прати в пральній машині, але не допускайте інтенсивного віджимання! Не використовуйте агресивні миючі засоби, що містять відбілювачі та сольвенти.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1250 г |
| Довжина | 172 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931143 |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Габарити упаковки | 18 х 57 х 18 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Код виробника товару (MPN) | MAT-185 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріали | PVC |
| Назва | Килимок спортивний Toorx Fitness 172 х 61 х 1,2 см для йоги та фітнесу Viola (MAT-185) |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Розміри | 172 х 61 х 1,2 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 949 |
| Штрихкод | 8029975997520 |
- Ціна: 949 ₴




