
Надувний матрац Bestway 203 x 183 x 22 см 67004 може з комфортом вмістити двох осіб насос купується окремо
1 924 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-67004
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувний матрац Bestway 203 x 183 x 22 см 67004 може з комфортом вмістити двох осіб насос купується окремо
Надувний матрац BESTWAY 67004 завширшки 183 см, серія Flocked Air Bed може з комфортом вмістити двох осіб. Після придбання матраца ви більше не будете панічно шукати куди покласти спати гостей, які затрималися до ночі. Якщо раптово зібралися на природу, не доведеться думати, що підстелити і на чому сидіти. Так само ці матраци використовують у наметах, щоб не спати на "голій" землі. Матрац BESTWAY 67004 допоможе зберегти час у багатьох несподіваних життєвих ситуаціях.
Матеріал матраца: нижня частина, боки і перегородки - високоміцний водонепроникний ПВХ, а верхня частина - більш щільне шорстке вінілове покриття, за властивостями схоже на велюр. Перегородки — склянкачастого типу Coil Beam.
Спущений і складений матрац компактний і легко транспортабельний, що робить його невід'ємною частиною комфортного відпочинку на дачі.
Матраци дуже популярні при використанні на водоймах, хоча фірма-виробник про це нічого не пише.
Насос купується окремо.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Пункт видавання | Киев |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 924 ₴








