
Драбіна Colombo Attica 6 щаблів (S108A06P) 100% алюмінієва драбина, що сертифікована відповідно до стандарту EN131
5 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931274
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Драбіна Colombo Attica 6 щаблів (S108A06P) 100% алюмінієва драбина, що сертифікована відповідно до стандарту EN131
Драбина Colombo Attica 6 щаблів (S108A06P) - 100% алюмінієва драбина, що сертифікована відповідно до стандарту EN131. Загальна вага, яку витримує драбина 150 кілограмів. У комплекті з драбиною міцний лоток для інструменту, за допомогою якого можна кріпити та утримувати на висоті потрібні користувачеві інструменти при використанні драбини. Він витримує вагу до 5 кг. У вас завжди буде все необхідне для зручної роботи. Щаблі мають глибину 8 см. Рифлена поверхня щабля забезпечує підйом і спуск без ковзання. Механізм безпеки запобігає випадковому закриванню під час використання. Компактний розмір дозволяє легко зберігати, займаючи мінімальний простір.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 201 x 51 x 12 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 189 x 51 x 111 см.
- Висота майданчику 129 см.
- Багатофункціональний лоток для інструментів.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота до платформи (А) | 1.29 м |
| Висота драбини (В) | 2.01 м |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 6 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
| Ширина драбини (D) | 0.51 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931274 |
| Висота майданчика | 129 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 201 см |
| Довжина в розсунутому стані | 189 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Кількість щаблів | 6 |
| Комплектація | Драбина, лоток для інструменту |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Загальна висота | 201 см |
| Робоча висота | 329 см |
| Тип | Драбини |
| Колір | Grey |
| Штрихкод | 8003186036209 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴






