
Валіза Gabol Queens (S) Azul (125022-003) з легкого, міцного та ударостійкого полікарбонатного композиту
3 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931357
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Валіза Gabol Queens (S) Azul (125022-003) з легкого, міцного та ударостійкого полікарбонатного композиту
Валіза Gabol Queens (S) Azul (125022-003) – це більше, ніж просто валіза. Це ваш найкращий помічник для комфортної, безпечної та стильної подорожі. Виготовлена з поліпропілену, матеріалу, відомого своєю легкістю та міцністю. Вона здатна витримати значні випробування і при цьому зберегти ваші речі в ідеальному порядку.
Ця валіза дозволить вам переносити більше речей, не турбуючись про вільний простір. Місткість 42,1 літра з можливістю розширення до 47,9 літра та розмірами, що підходять для ручної поклажі (40 x 54 x 22/25 см). Внутрішня частина розділена перегородкою на два відділення, також є додаткові кишені для максимальної організації речей. Чотириколісна різноспрямована подвійна система коліс забезпечує плавну та маневрову їзду, а вбудований замок TSA захищає ваші речі та полегшує міжнародні поїздки. Крім того, вага всього 2,8 кг.
Особливості:
- Преміальний матеріал - поліпропілен, легкий та міцний.
- Два основних відділення розділені перегородкою, яка має сітчасті кишені на блискавці.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
- Замок TSA - безпека та відповідність міжнародним нормам.
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
- Суперлегка вага: всього 2,8 кг.
- Матеріал валізи підвищеної міцності до ударів та деформацій гарантує тривале використання і відмінний зовнішній вигляд

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 8425126251938 |
| Артикул | 931357 |
| Вага в упаковці | 2,9 кг |
| Габарити | 54 x 40 х 22-25 см |
| Габарити упаковки | 56 x 42 x 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Об'єм, л | 42 |
| Особливості | З висувною ручкою <br /> З кодовим замком <br /> На 4 колесах <br/> Ручна поклажа |
- Ціна: 3 949 ₴











