
Батут Neo-Sport 11044 FT127 см Шестигранний фітнес-батут з ручкою 42 еластичні стрічки 6-кратний прошитий килимок
2 913 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5903890604356
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Батут Neo-Sport 11044 FT127 см Шестигранний фітнес-батут з ручкою 42 еластичні стрічки 6-кратний прошитий килимок
Шестигранний фітнес-батут з ручкою
Основні риси:
ідеально підходить для домашнього використання
спалювати до 1200 калорій на годину
стійка, міцна структура
42 еластичні стрічки
6-кратний прошитий килимок
пряма ручка з поролоном
регулювання висоти ручки (3 градуси)
6 ніжок з колодками
Тренуйтеся, коли захочете!
Фітнес-батут - це сучасний вид занять для стрункої фігури - тепер у вас під рукою. Завдяки йому ви спалите до 1200 ккал за... всього одну годину! Стрибки на батуті під ритм улюбленої музики - ідеальна альтернатива тренажерному залу або бігу.
Це навіть кращий вибір, оскільки він забезпечує комплексне навчання незалежно від погоди - ви можете використовувати його як вдома, так і, наприклад, в саду.
Конструкція батута:
Пінопластова ручка забезпечує міцний хват і полегшує утримання рівноваги
регульований профіль ручки по висоті (3 рівні)
42 еластичні гумки, які розтягують естафету
6 ніжок з колодками + 7 ніжок від ручки
гнучкий, міцний килимок (шитий 6 разів)
Ваша нова фігура (спалюєте до 1200 калорій за годину)
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
діаметр 127 см
діаметр килимка 100 см
висота батута приблизно 30 см
висота ручки 3 налаштування (99, 107, 118 см)
ширина ручки 51 см
кількість ніжок 6 з протиковзкими накладками + ручка ніжка
кількість натяжних стрічок 42 шт.
килимок прошитий 6 разів
максимальне навантаження 100 кг
спосіб упаковки 1 коробка
розміри коробки приблизно 67 x 32 x 9,5 см
вага (нетто/брутто) 7,9 кг / 8,5 кг
Продуманий дизайн
Зручна рукоятка з м'якими нековзкими ручками дозволяє виконувати різні фітнес-вправи. Крім того, ви можете вільно регулювати його висоту в залежності від ваших потреб і зростання. Це також допоможе зберегти рівновагу, коли ви інтенсивно працюєте над своєю фігурою та фізичною формою.
Фітнес-батут Neo Sport є перевіреним тренажером, тому можете бути впевнені, що він прослужить вам довгий час. Ще однією перевагою є простота збірки і нековзні накладки на ніжках батута, які забезпечують стабільність під час стрибків.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7.9 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 30 см |
| Діаметр | 127 мм |
| Діаметр батута | 100 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Шестикутна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 913 ₴









