-8%

Накритя для басейну Bestway 58108 305 x 183 см додаткова теплоізоляція води в басейні підходить для прямокутних басейнів
542 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: DM-58108
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накритя для басейну Bestway 58108 305 x 183 см додаткова теплоізоляція води в басейні підходить для прямокутних басейнів
(25).jpg)
Накриття для басейну Bestway 305 x 183 см — це додаткова теплоізоляція води в басейні.
Завдяки тросам, що дозволяють його закріпити, вітер не зірве його, а дренажні отвори ефективно відводять надлишки накопиченої води.

Надійний матеріал накриття дозволить використовувати його протягом багатьох сезонів.
Спеціальні троси допоможуть зафіксувати виріб та закріпити його. Накриття виготовлене із міцного поліетилену.
Накриття 328 х 209 см підходить для прямокутних басейнів 305 х 183 х 56 см


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 56 см |
| Довжина, см | 305 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | захисне накриття |
| Ширина, см | 183 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴


