
Матрац для плавання 188 x 71 см Bestway 43014 помаранчевий максимальне навантаження 100 кг
491 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-43014-03
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Матрац для плавання 188 x 71 см Bestway 43014 помаранчевий максимальне навантаження 100 кг
Матрац для плавання 188 x 71 см Bestway 43014 помаранчевий
Надувний матрац від бренду Bestway
Наш одномісний надувний плаваючий матрац пропонує незабутні розваги на воді завдяки міцній конструкції та зручним функціям. Виготовлений із міцного вінілу товщиною приблизно 0,24 мм, цей матрац, розроблений компанією Bestway, витримає багато сезонів розваг на пляжі чи в басейні.
.jpg)
УФ захист значок
Надувна подушка гарантує комфорт
Завдяки вбудованій надувній подушці під голову і спеціальним надувним відділенням матрац гарантує комфортне і стійке лежання на воді. Розміри приблизно 188 х 71 см забезпечують достатній простір для однієї людини, а максимальне навантаження приблизно 90 кг означає, що ви можете розслабитися і насолодитися моментами безтурботного відпочинку. Також додається самоклеюча ремонтна латка, щоб зробити будь-який ремонт швидким і легким.

.jpg)
- Код моделі/код продукту ASM-188G
- Довжина 0,25 мм
- Основний колір Помаранчевий
- Бренд AQUASTIC
- Розміри 188 x 71 cm
- Країна походження бренду Польща
- Стать Не застосовується
- Сезон Весна/літо
- Спорт Ігри та вистави
- Вага 1,1 кг
- Матеріал Вініл
- Максимальне навантаження 100 кг
.jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей |
| Колір | Помаранчевий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Довжина, см | 188 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Вініл |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | надувний матрац |
| Ширина, см | 71 см |
- Ціна: 491 ₴




