
Басейн каркасний овальний 18в1 Bestway 56620, 427 x 250 x 100 см тришаровий ПВХ + картриджний насос-фільтр
26 953 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-56620-17W1
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Басейн каркасний овальний 18в1 Bestway 56620, 427 x 250 x 100 см тришаровий ПВХ + картриджний насос-фільтр
Басейн каркасний овальний 18в1 Bestway 56620, 427 x 250 x 100 см - яскравий представник ринку домашніх басейнів.
.jpg)
Модель відмінно підійде для сімейного відпочинку. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції.
.jpg)
Система Seal&Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Малюнок внутрішньої поверхні чаші виконаний у вигляді блакитної мозаїки. У комплекті з басейном поставляються сходи, змінний картридж для фільтра, фільтраційна установка і вбудований дозатор, які гарантують підтримку чистоти води протягом усього сезону купання.
- Розміри: довжина 427 см, ширина 250 см, висота 100 см
- Об'єм басейну (90%): 7250 л
- Система фільтрації: 2006 л/год, картриджна
- Встановлення: тільки наземне

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 427 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 7250 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 250 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 100 см |
| Довжина, см | 427 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 7250 л |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Каркасний |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 250 см |
- Ціна: 26 953 ₴








