
Дошка для прасування Rolser K-UNO Black Tube Arena (K01016-2072) захист від випадкового закриття при використанні
4 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931455
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для прасування Rolser K-UNO Black Tube Arena (K01016-2072) захист від випадкового закриття при використанні
Дошка для прасування Rolser K-UNO Black Tube Arena (K01016-2072) - якісний продукт з сучасним дизайном та широким функціоналом. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску стійка до високих температур. Модель регулюється по висоті в десятьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 147 х 42 х 8 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 115 х 35 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 60 до 94 см.
- Загальна вага - 5,59 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Стійка до впливу високих температур.
- Регулювання по висоті в 10 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям чорного кольору.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 115 см |
| Колір | Чорний |
| Максимальна висота робочої поверхні | 94 см |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 60 см |
| Опори | метал |
| Основа робочої поверхні | Металева сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 35 см |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 8420812975549 |
| Артикул | 931455 |
| Вага в упаковці | 5,9 кг |
| Габарити упаковки | 152 х 45 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br /> Основа з металевою сіткою <br /> Регулювання за висотою |
| Розмір | 115 x 35 см |
| Розміри поверхні для прасування | 115 x 35 cм |
| Розміри у складеному вигляді | 147 х 42 х 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴









