
Сумка-візок Rolser Baby MF Joy-1800 Negro (BAB012-1023) 34 x 30 x 49 см має жорстке вставне пластикове дно
2 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931433
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Rolser Baby MF Joy-1800 Negro (BAB012-1023) 34 x 30 x 49 см має жорстке вставне пластикове дно
Сумка-візок Rolser Baby MF Joy-1800 Negro (BAB012-1023) - це найлегше та найкомпактніше шасі від Rolser. Завдяки висоті 87,5 см воно ідеально підходить для людей невисокого зросту. Поєднання алюмінію та легкого полімеру EVA забезпечує мінімальну вагу, зберігаючи при цьому високу міцність. Гладкі та зносостійкі колеса гарантують чудову маневреність, а передня опора легко складається, що дозволяє зберігати сумку у плоскому вигляді. Ергономічна неслизька ручка забезпечує комфортне та легке керування.
Основний відсік сумки Baby Joy має об'єм 32 літри та витримує навантаження до 40 кг (рекомендоване – 25 кг). Усередині розташована невелика подвійна кишеня на блискавці для безпечного зберігання ключів, гаманця або мобільного телефону. Закривається сумка за допомогою шнура з фіксатором і накривається вільним клапаном. Вона кріпиться до шасі великою текстильною петлею та липучкою, що дозволяє легко знімати її для чищення.
Сумка виготовлена з водонепроникного матеріалу, який відрізняється високою зносостійкістю та легко очищується вологою ганчіркою або губкою.
Сумки на колесах – це не тільки для літніх людей. Завдяки стильному дизайну та практичності вони стають популярними серед молоді, студентів та спортсменів. Візьміть її на пікнік, пляж або спортивні тренування – вона стане надійним супутником у будь-якій ситуації.
Особливості:
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж з рекомендованою вагою 25 кг. Максимальна вага вантажу до 40 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса діаметром 13,5 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Розміри сумки : 34 x 30 x 49 см.
- Розміри у відкритому вигляді : 35 x 30 x 87,5 см.
- Розміри у складеному вигляді : 35 x 14 x 87,5 см.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.
- Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 875 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 300 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 32 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 13.5 см |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 32 |
- Ціна: 2 549 ₴






