
Сумка-візок Rolser I-Max Costa Rica 2 Kaki (IMX437-1005) найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
3 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931440
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Rolser I-Max Costa Rica 2 Kaki (IMX437-1005) найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
Сумка-візок Rolser I-Max Costa Rica 2 Kaki (IMX437-1005) - це стильна та практична двоколісна господарська сумка- візок. Розроблена в сучасному сріблястому шасі та прикрашена візерунком тропічної зелені. Завдяки ультрасучасному дизайну та функціональності, ця модель ідеально підходить для повсякденного використання. Сумка у вигляді рюкзака із застібкою на шнурок, клапаном, задньою кишенею на блискавці. Шасі зі складаною основою для зберігання в невеликих приміщеннях. Сумка виготовлена з водонепроникного поліестеру, що захищає вміст від вологи. Об'єм становить 43 літри, при цьому вона розрахована на оптимальне навантаження до 25 кг. Пара літіх ультралегких коліс виготовлені з гуми сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях, забезпечуючи плавне та стійке пересування. Rolser I-MAX Costa Rica – ідеальний вибір для тих, хто шукає надійну, містку та стильну сумку-візок для щоденних потреб.
Особливості:
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж з рекомендованою вагою 25 кг. Максимальна вага вантажу до 40 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Розміри сумки : 36 x 19 x 63 см.
- Розміри у відкритому вигляді : 41 x 32 x 104,5 см.
- Розміри у складеному вигляді : 41 x 17,5 x 104,5 см.
- Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 1045 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 320 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 43 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 43 |
- Ціна: 3 349 ₴








