
Сумка-візок Rolser Jet Star Joy Blanco (JET046-1024) зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931438
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Rolser Jet Star Joy Blanco (JET046-1024) зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену
Сумка-візок Rolser Jet Star Joy Blanco (JET046-1024) — це сучасний і стильний аксесуар для комфортного здійснення покупок. Завдяки поєднанню легкої алюмінієвої рами і міцної поліестерової сумки, вона забезпечує надійність і зручність у використанні. Геометричні форми надають привабливий дизайн і роблять її чудовим модним аксесуаром. Сумка легко знімається з рами, що полегшує догляд за нею. Передню опору можна скласти і вам потрібно мінімум місця для збереження. Ергономічна не слизька ручка забезпечує комфортне керування.
При висоті конструкції 97,5 см модель розрахована на користувачів невисокого і середнього росту.
Особливості:
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж з рекомендованою вагою 25 кг. Максимальна вага вантажу до 40 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Розміри сумки : 34 x 19 x 62 см.
- Розміри у відкритому вигляді : 35 x 30 x 97,5 см.
- Розміри у складеному вигляді : 35 x 14 x 97,5 см.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.
- Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 975 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Глибина | 300 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 40 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 40 |
- Ціна: 2 399 ₴








