
Стіл Uquip Liberty Grey (244116) практичний, надійний, функціональний, компактний Максимальне навантаження 30кг
2 286 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301141
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стіл Uquip Liberty Grey (244116) практичний, надійний, функціональний, компактний Максимальне навантаження 30кг
Раніше складно було уявити, що стіл може опинитись серед спорядження туриста, проте сучасні конструкції та матеріали дозволили зробити стіл Uquip Liberty настільки ж легким, наскільки і компактним. Стіл швидко розкладається і в лічені секунди готовий до використання. Рибалки також по достоїнству оцінять цей столик, оскільки на ньому зручно розмістити необхідні снасті, і вони будуть перебувати під рукою.
На відміну від бюджетних варіантів, для виробництва столу Uquip Liberty використовується особливо міцний сплав алюмінію ALU7001-T6, який дозволив збільшити несучу здатність до 30 кг і позбутися побоювань вивести стіл з ладу надмірним навантаженням.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 30
- Матеріал каркаса: алюміній ALU7001-T6
- Матеріал конструкції: Polyester 600D, PFC-Free - екологічна тканина з поліестеру з товщиною нитки 600D, зносостійка і стійка до УФ-випромінювання / алюміній
- Висота стільниці, см: 41
- Розміри стільниці, см: 55х42
- Розміри в складеному вигляді, см: 58х7х7
- Призначення: для походів, кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг
- Для виробництва каркаса використаний сплав ALU 7001-T6 (Al-Zn-Mg-Cu), що перевершує по міцності загальновідомий авіаційний алюміній ALU 6061-Т6, а по міцності на одиницю ваги перевершує сталь і сплави титану
- Основа стільниці зроблена з алюмінію і обтягнута поліестерової тканиною
- Стрічка з текстильною застібкою Velcro для фіксації стола в складеному вигляді
- PFC-Free - тканина не містить шкідливих для організму перфторованих і поліфторованих хімічних сполук
- Чохол виконаний на 50% з поліестеру з переплетенням Ripstop і на 50% з сітки, що дозволяє бути йому одночасно міцним, легким і швидко відводити вологу, якщо стілець був складний в чохол вологим.
Комплектація:
- Стільниця - 1 шт;
- Каркас — 1 шт.;
- Чохол — 1 шт.;
- Інструкція - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 520х420х410
- Розміри в упаковці, мм: 580х70х70
- Вага без упаковки, кг: 0.96
- Вага в упаковці, кг: 1.02
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.02 |
| Вага (кг) | 0.96 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 41 см |
| Габарити в упаковці | 580х70х70 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стільниця - 1 шт; Каркас — 1 шт.; Чохол — 1 шт.; Інструкція - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал конструкції | Алюміній "Полієстер" |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Для трекінгу Kempingi | Реболівля "Туризм" |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 550х420х410 мм |
| Розміри стільниці | 55x42 см |
| Ціна | 2286 |
- Ціна: 2 286 ₴




