
Крісло розкладне Uquip Barry Blue/Grey (244050) з низькою посадкою зручне для відпочинку і розслаблення з підстаканником
6 804 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303228
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло розкладне Uquip Barry Blue/Grey (244050) з низькою посадкою зручне для відпочинку і розслаблення з підстаканником
Не кожне розкладне крісло насправді здатне витримати навантаження в 200 кг, а Uquip Barry - здатне. Широке і глибоке сидіння, висока спинка, надійні підлокітники, сталеві з'єднання всіх елементів гарантують і забезпечують комфортний відпочинок людям високого зросту і повної комплекції.
Розбірна конструкція спинки дозволила зробити високе крісло не таким громіздким в зібраному вигляді, як більшість моделей на ринку. Невеличкий текстильний підстаканник дозволяє розмістити в ньому пляшку чи склянку. Спеціальний фіксатор крісла в розкладеному стані гарантує, що крісло не складеться випадковим чином.
Технічні характеристики:
- Вид: крісло
- Максимальне навантаження, кг: 200
- Матеріал каркаса: сталь
- Матеріал конструкції: Polyester 600D Ripstop, PFC-Free - екологічна тканина з поліестеру з товщиною нитки 600D, із зміцнюючим переплетенням ниток Ripstop. Тканина має відмінну міцність на розрив, зносостійка і стійка до УФ-випромінювання
- Висота сидіння, см: 48
- Розміри сидіння, см: 56х42
- Розміри в складеному вигляді, см: 115х28х28
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі, приватного будинку
- Колір: Blue/Grey (блакитний / сірий)
Особливості конструкції:
- Сталевий каркас витримує статичне навантаження до 200 кг
- Розбірна конструкція верхньої частини спинки дозволяє компактно скласти крісло з високою спинкою;
- Фіксатор робочого положення крісла, розташований з тильного боку, дозволяє легко, чітко і надійно встановити крісло;
- Легкий текстильний підстаканник для невеликої пляшки або склянки;
- Висока спинка сприяє повному розслабленню;
- PFC-Free - тканина не містить шкідливих для організму перфторованих і поліфторованих хімічних сполук;
- Бічні підлокітники зроблені з міцного товстого пластика;
- Між двома шарами тканини підголовника розміщується м'яка підкладка, що підвищує комфорт при відпочинку;
- Плоскі пластикові п'яти ніжок крісла збільшують стійкість і запобігають занурення в м'який грунт;
Комплектація:
- Крісло - 1 шт.
- Чохол - 1 шт.
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 700х860х1100
- Розміри в упаковці, мм: 1150х280х280
- Вага без упаковки, кг: 8.8
- Вага в упаковці, кг: 9.2
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Нейлон |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Блакитний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 9.20 |
| Вага (кг) | 8.80 |
| Тип | Крісла |
| Висота сидіння | 48 см |
| Габарити в упаковці | 1150х280х280 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Крісло; Чохол з ручкою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 200 |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Призначення | Кемпінгові | Ріболування |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 700х860х1100 мм |
| Розміри сидіння | 56х42 см |
| Ціна | 6090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 804 ₴










