
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto чорний + у подарунок м’ячик, навантаження до 150 кг
1 679 381 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42400491
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto чорний + у подарунок м’ячик, навантаження до 150 кг
-
Батут з сіткою та драбинкою 435 см Atleto дозволить провести час, здоровим і активним для дітей і дорослих. Пропонований батут виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Наші батути є безпечними для користувача, конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створення відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС.
РОЗМІРИ БАТУТА:
- Висота захисної сітки - 180 см;
- Загальна висота разом з сіткою - 260 см;
- Висота поверхні для стрибків над землею - 80 см;
-
РОЗМІРИ ДРАБИНКИ:
- Висота - 86 см
- Ширина - 31 см
-
МЕТАЛЕВІ ПРУЖИНИ:
- Колір пружини - золотистий
- Кількість пружин – 80 шт
- Щільність матеріалу – 28N
- Товщина труби - Φ3,0
- Розмір пружини – 140 мм
-
ЗАХИСНА СІТКА:
- Кількість опор сітки – 8 шт
- Матеріал сітки - PE
- Щільність матеріалу – 90 г/м2
- Матеріал захисної накладки для металевих опор - PE+EPE
-
ТРУБИ:
- Товщина металевої труби каркаса - 1,3 мм
- Діаметр рами - Φ38
-
ЗАХИСНА НАКИДКА:
- Матеріал накидки - ПВХ+ПЕ
- Товщина накидки -12 мм
- Щільність матеріалу захисної накидки на батут -130 г/м2
-
ЗАХИСНИЙ МАТ:
- Щільність матеріалу килимка для стрибків – 260 г/м2
- Матеріал килимка (полотно для стрибків) – ПП
-
ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕТАЛЕВІ НІЖКИ:
- Кількість ніжок - 4 шт
- Щільність матеріалу - Φ38
- Товщина матеріалу - 1,1 мм
- Максимальне навантаження на батут: 150 кг
- Вага батута (без ящика): 58 кг
-
РУКАВИЧКИ В ПОДАРУНОК:
Рукавички:
- Кількість пар: 1 пара;
- Матеріал рукавичок: бавовняна пряжа;
- Розмір рукавичок: 22,5х12,5 см.
-
ДЛЯ ДОВІДКИ:
- PE+PE: поліетилен, є 2 шари для покриття пружини, верхня сторона PE, середня частина EPE піна, нижня сторона знову PE
- EPE: Розширюваний поліетилен, це середній шар кришки пружини
- ПП: Поліпропілен
- Число з літерою "N" (28N для прикладу) - це кількість кіл скручених в пружині
-
Завдяки стрибкам на батуті ви:
- Покращите фізичний стан;
- Покращите кровообіг;
- Спалюєте калорії;
- Покращите роботу легень.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 435 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Кількість опор | 8 (шт) |
| Вага | 58 кг |
| Особливості | Наявність сходів |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 42400491 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 381 ₴











