
Стіл Bo-Camp Case Model Oval 150x80 cm Grey (1404399) повнорозмірний кемпінговий стіл для компанії, алюміній навантаження 30 кг
7 962 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303275
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Bo-Camp Case Model Oval 150x80 cm Grey (1404399) повнорозмірний кемпінговий стіл для компанії, алюміній навантаження 30 кг
Алюмінієвий стіл Bo-Camp Case Model 150x80 cm - найдовший та найширший серед аналогічних столів виробника. При цьому ніжки столу регулюються по трьом рівням висоти (55/65/70 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки знімним ніжкам, складаній стільниці і ручці. Із додаткових зручностей варто відзначити, що стіл оснащений знімною сіткою, що розташовується під стільницею.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 30
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 55/65/70
- Розміри стільниці, см: 150х80
- Розміри в складеному вигляді, см: 83х78х8
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу в широкому діапазоні: 55/65/70 см
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг.
- Зручна знімна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве
- За столом можуть комфортно розміститися 8 людей
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою
- Чотири засувки, що фіксує стіл у розкладеному та складеному положенні
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 150х800х700
- Розміри в упаковці, мм: 830х780х80
- Вага без упаковки, кг: 8.00
- Вага в упаковці, кг: 8.55
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.55 |
| Вага (кг) | 8 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 55/65/70 см |
| Габарити в упаковці | 830х780х80 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 150х800х700 мм |
| Розміри стільниці | 150х80 см |
| Ціна | 7962 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 962 ₴







