
Стіл Bo-Camp 100x70 cm Grey (1404417) найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
4 872 ₴
- Готово к отправке
- Код: DAS303279
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стіл Bo-Camp 100x70 cm Grey (1404417) найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
Алюмінієвий стіл Bo-Camp 100x70 cm - надзвичайно тонкий у складеному вигляді стіл для повноцінного розміщення шістьох персон. При цьому ніжки столу регулюються по двом рівням висоти (36/70 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Із додаткових зручностей варто відзначити, що стіл оснащений знімною сіткою, що розташовується під стільницею.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 25
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 36/70
- Розміри стільниці, см: 100х70
- Розміри в складеному вигляді, см: 100х70х4
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу в діапазоні: 36/70 см
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг.
- Зручна знімна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве
- За столом можуть комфортно розміститися 6 персон
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою
- Максимально тонкий у складеному вигляді
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 1000х700х700
- Розміри в упаковці, мм: 1010х720х40
- Вага без упаковки, кг: 4.90
- Вага в упаковці, кг: 5.80
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bo-Camp |
| Возможность регулировки опор по высоте | Да |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Серый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5.80 |
| Вес (кг) | 4.90 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити в упаковці | 1010х720х40 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектация | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Материал конструкции | МДФ |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Назначение | Кемпинговые|Сад город |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 1000х700х700 мм |
| Розміри стільниці | 100х70 см |
| Ціна | 4872 |
Информация для заказа
- Цена: 4 872 ₴









