
Стіл Bo-Camp Northgate 100x70 cm Black/Grey (1404189) кемпінговий максимальне навантаження 30 кг алюміній стильний
7 584 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303263
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стіл Bo-Camp Northgate 100x70 cm Black/Grey (1404189) кемпінговий максимальне навантаження 30 кг алюміній стильний
Великий кемпінговий стіл Bo-Camp Northgate 100×70 см поєднує в собі легкість, практичність і стильний індустріальний дизайн. Овальна стільниця з МДФ з ефектом бетону не тільки виглядає сучасно, а й забезпечує достатньо місця для 4–6 людей. Завдяки складній конструкції у форматі валізи, знімним ніжкам і ручці для перенесення — цей стіл зручно транспортувати і зберігати.
Стіл має дві висоти встановлення (36 та 70 см), тому його легко адаптувати під пікнік на землі чи повноцінний обідній стіл. А регулювальні гвинти на ніжках дозволяють надійно встановити конструкцію навіть на нерівній поверхні. Знизу передбачена сітка для зберігання посуду або речей — звільняє стільницю і додає зручності в кемпінгових умовах.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 30
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 36/70
- Розміри стільниці, см: 100х70
- Розміри в складеному вигляді, см: 73.5×52.5×8
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Black/Grey (чорний/сірий)
Особливості конструкції:
- Розбірні телескопічні ніжки з двома фіксованими положеннями дозволяють вибирати висоту столу в діапазоні: 36/70 см
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг.
- Зручна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве
- За столом можуть комфортно розміститися до 6 осіб
- Кути столу заокруглені, що робить зручнішим розміщення двох осіб навпроти торцевої частини столу.
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою
- Дві засувки, що фіксують стіл у розкладеному положенні та чотири засувки, що фіксують стіл у складеному положенні
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 1000х700х700
- Розміри в упаковці, мм: 735х525х80
- Вага без упаковки, кг: 6.00
- Вага в упаковці, кг: 6.60
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 6.60 |
| Вага (кг) | 6 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити в упаковці | 735х525х80 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 1000х700х700 мм |
| Розміри стільниці | 100х70 см |
| Ціна | 7584 |
- Ціна: 7 584 ₴










