
Стол Bo-Camp Sawtelle 37x37 cm Black (1404327) практичный, надёжный, функциональный, компактный, нагрузка 15
1 680 ₴
- Нет в наличии
- Код: DAS303270
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стол Bo-Camp Sawtelle 37x37 cm Black (1404327) практичный, надёжный, функциональный, компактный, нагрузка 15
Bo-Camp Sawtelle — стильний розкладний столик із серії Industrial, створений для подорожей та відпочинку. Незважаючи на компактні розміри, він вирізняється стійкістю та функціональністю. Три алюмінієві ніжки мають плавне регулювання висоти, що дозволяє надійно встановити столик навіть на дуже нерівній поверхні та регулювати висоту столика від 36 см до 55 см. Силіконові накладки на ніжках захищають підлогу від подряпин і запобігають ковзанню.
Стільниця виготовлена з міцного пластику, стійкого до впливів зовнішнього середовища. Столик легко складається, займає мінімум місця та зручно транспортується в комплектній сумці. Ідеальний вибір як для дому, балкону, саду так і для пікніків чи подорожей.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 15
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: пластик
- Висота стільниці, см: 36-55
- Розміри стільниці, см: 37x37
- Розміри в складеному вигляді, см: 37x37х4
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Black (чорний)
Особливості конструкції:
-
Регульовані телескопічні ніжки — безступінчасте налаштування для ідеальної стійкості на будь-якій поверхні.
-
Силіконові накладки — захист від ковзання та подряпин.
-
Компактний розмір і вага — зручно транспортувати завдяки сумці, що входить до комплекту.
-
Міцна стільниця з пластику — легка, але надійна у використанні.
Комплектація:
- Стільниця - 1 шт;
- Ніжки розкладні - 3 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 550х370х370
- Розміри в упаковці, мм: 380х380х60
- Вага без упаковки, кг: 0.80
- Вага в упаковці, кг: 1.10
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bo-Camp |
| Возможность регулировки опор по высоте | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.10 |
| Вес (кг) | 0.80 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36-55 см |
| Габарити в упаковці | 380х380х60 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектация | Стільниця - 1 шт; Ніжки складані - 3 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 15 |
| Материал конструкции | ABS-пластик |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Назначение | Для дома|Для офиса|Кемпинговые|Сад город |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 550х370х370 мм |
| Розміри стільниці | 37x37 см |
| Ціна | 1680 |
- Цена: 1 680 ₴






