
Стіл Bo-Camp 100x60 cm Grey (1404389)зручний складаний стіл із регульованою висотою з алюмінію легкий
4 554 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303273
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Bo-Camp 100x60 cm Grey (1404389)зручний складаний стіл із регульованою висотою з алюмінію легкий
Bo-Camp 100x60 cm Grey — багатофункціональний складаний стіл з двома рівнями висоти, зручний для кемпінгу, дачі або подорожей.
Стільниця виготовлена з міцного МДФ сірого кольору, каркас — з легкого алюмінію. Завдяки знімним ніжкам, складній стільниці і товщині менше 4 см у складеному вигляді, стіл компактно зберігається та легко транспортується. Сітка під стільницею дозволяє зручно зберігати дрібні речі, посуд та продукти.
Стіл витримує навантаження до 25 кг, а регульовані ніжки дозволяють встановлювати його на нерівній поверхні.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 25
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: алюміній / МДФ
- Висота стільниці, см: 36/70
- Розміри стільниці, см: 100х60
- Розміри в складеному вигляді, см: 100х60х3.5
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Якісна і легка стільниця з МДФ
- Суцільна стільниця має ідеально рівну плоску поверхню, завдяки чому посуд, поставлений у будь-якому місці стільниці, стоїть максимально стійко.
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 36 см або 70 см.
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг.
- Зручна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве
- За столом можуть комфортно розміститися 4-6 персон
- Стіл максимально плоский у складеному вигляді
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування стола у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 1000х600х700
- Розміри в упаковці, мм: 1010х620х50
- Вага без упаковки, кг: 4.20
- Вага в упаковці, кг: 5.20
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5.20 |
| Вага (кг) | 4.20 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити в упаковці | 1010х620х50 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 1000 х 600 х 700 мм |
| Розміри стільниці | 100х60 см |
| Ціна | 4554 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 554 ₴








