
Лава тренувальна THUNDER MONET виготовлена з міцної сталі, вона забезпечує стабільність і безпеку
5 491 ₴
- Немає в наявності
- Код: MONET
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава тренувальна THUNDER MONET виготовлена з міцної сталі, вона забезпечує стабільність і безпеку

Лава тренувальна THUNDER MONET
![]()

Основні характеристики:
- Міцна конструкція: виготовлена з міцної сталі, вона забезпечує стабільність і безпеку під час тренування.
- Регульовані стійки: дозволяють відрегулювати висоту, необхідну для комфортного тренування.
- Зручна оббивка: м'яка та ергономічна оббивка забезпечує комфорт навіть під час тривалих тренувань.
- Універсальність: Ідеально підходить для вправ на груди, спину, плечі, ноги та прес.
- Компактний дизайн: Ідеально підходить для невеликих приміщень - легко зберігати.
![]()

Перевага покупки:
- Універсальне обладнання для домашніх тренувань,
- Можливість виконувати кілька вправ на різні групи м'язів,
- Легко збирається і розбирається,
- Відмінне співвідношення ціни та якості!
Комплектація набору:
- Пряма лава з регульованими стійками,
- Інструкція по збірці,
- Компоненти для складання.
![]()

Чому варто вибрати цю лаву?
Тренажерна лава - ідеальне рішення для тих, хто хоче піклуватись про фізичну форму та фігуру в домашніх умовах. Завдяки своїй функціональності та високій якості виготовлення, вона прослужить довгі роки.
![]()

Технічні характеристики:
- Конструкція: Сталь
- Регульовані стійки: Так
- Максимальне навантаження на стійки: 165 кг
- Максимальне навантаження на лаву: 280 кг
- Максимальна вага користувача: 115 кг
- Функція нахилу лави: Так
- Розміри в розкладеному вигляді: 118 х 66 х 100 см
- Розміри в складеному вигляді: 42 х 66 х 128,5 см
- Вага виробу: 12.7 кг
- Колір: чорно-блакитний.
![]()

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 12.7 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 280 кг |
| Максимальна вага користувача | 165 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Блакитний |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 280 кг |
| Країна-виробник | Польща |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 5 491 ₴








