
Мікроскоп Bresser Junior Biolux CA 40x -1024x з адаптером для смартфона + кейс (8855002) монокулярна насадка нахилена під кутом 45
7 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 925912
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Мікроскоп Bresser Junior Biolux CA 40x -1024x з адаптером для смартфона + кейс (8855002) монокулярна насадка нахилена під кутом 45
Мікроскоп Bresser Junior Biolux CA 40x -1024x з адаптером для смартфона + кейс (8855002) добре укомплектована модель мікроскопа, з пластиковим кейсом, широким набором аксесуарів, а також адаптером для планшета або сматфону, який забезпечить зйомку результатів спостережень. Таким чином, мікроскоп безумовно буде цікавий і дітям і підліткам. Дана модель поставляється з широким набором аксесуарів, об'єктивів і окулярів, необхідних для старту спостережень, що дає можливість відразу зануритися в цікавий і захоплюючий мікросвіт. Зручний та легкий пластиковий кейс призначений для зберігання та транспортування мікроскопа та аксесуарів та приладдя. Комбінація двох ширококутних окулярів та трьох об'єктивів дає можливість отримати збільшення 640х. Досить корисним та цікавим є використання у підлітковому мікроскопі лінзи Барлоу для отримання безступінчастого (плавного) зумування зображення, завдяки чому досягається максимальне збільшення 1024х. Монокулярна насадка, нахилена під кутом 45°, повертається на 360°, дозволяючи спостерігати у будь-якому зручному положенні, і навіть працювати з мікроскопом групі дітей чи дорослих без переміщення мікроскопа у просторі. Світлодіоди забезпечують підсвічування препарату світлом, що проходить наскрізь і відбитим. Світло, що проходить, використовується для спостереження прозорих об'єктів, що відображає – для непрозорих тривимірних. Використання двох ламп одночасно може бути корисним при спостереженні напівпрозорих зразків. Передача кольору і інтенсивність пучка світла контролюється діафрагмою з різними діаметрами отворів і п'ятьма світлофільтрами. У комплекті є адаптер для смартфона (планшета). Адаптер кріпиться на тубусі мікроскопа і дозволяє проводити фото і відеозйомку головною або передньою камерою гаджета. Гладка тильна сторона смартфона надійно кріпиться за допомогою безлічі присосок адаптера (у разі рифленої тильної поверхні смартфона рекомендується використовувати передню камеру). Живлення мікроскопа здійснюється від трьох найпоширеніших батарей АА (LR6). Таким чином, мікроскоп незалежний від мережі змінного струму і може бути використаний навіть у польових умовах. Перелік аксесуарів включає готові слайди, до огляду яких можна розпочати негайно. Також у наборі є аксесуари для препарування зразків, мікротоми для самостійного приготування зразків, інкубаторій та препарати для самостійного приготування. Незважаючи на те, що даний прилад швидше буде цікавим для дітей та підлітків, всі оптичні елементи виконані зі скла, серйозне збільшення дозволить розглянути більшість з того, що доступне "дорослому" біологічному мікроскопу.
Торгова марка Bresser представляє широкий вибір традиційно якісних мікроскопів будь-якої складності та призначень.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Стан | Новий |
| Тип | Оптичний |
| Тип головки | Трінокулярна |
| Форм-фактор | Портативний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 4007922201627 |
| Артикул | 925912 |
| Вага в упаковці | 2,7 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 26 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Монокулярна |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 1024х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10х, 16х |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Клас | Біологічні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Призначення | Навчальний |
| Нахил | 45 º |
| Поворот | 360 º |
| Підсвітка | Світлодіодне (прохідним та відбивним світлом) |
| Предметний столик | Рухомий із препаратоутримувачами |
| Розмір | 145 х 100 х 290 мм |
| Фокусування | Грубе |
- Ціна: 7 549 ₴








