
Батут Neo-Sport з внутрішньою сіткою 8 футів 252 см чорно-зелений на 3 подвійних ніжках міцна металева драбина в комплекті
7 565 ₴
- Немає в наявності
- Код: NS-08W231
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут Neo-Sport з внутрішньою сіткою 8 футів 252 см чорно-зелений на 3 подвійних ніжках міцна металева драбина в комплекті
Батут Neo-Sport з внутрішньою сіткою 8 футів 252 см чорно-зелений
У набір входить:
• 252 см (8 футів) батут на 3 подвійних ніжках
• міцна металева драбина в комплекті
• внутрішня (захисна) сітка на блискавці
.jpg)
Основні особливості:
1. Ніжки забезпечують швидке встановлення захисної сітки
2. Внутрішня захисна сітка, прошита зверху для посилення
3. Металеві стійки, покриті мʼякою захисною піною
4. Вхід в батут закривається на блискавку і пряжку
5. Міцний килимок (батут) - водонепроникний, гнучкий, прошитий 8 разів
6. Оцинковані пружини, закріплені хомутом з пінопласту
7. Подвійні стійкі U-подібні ніжки
8. Оптимальна висота від землі для максимальної безпеки стрибків
.jpg)
Технічні дані:
• діаметр (з ніжками) 252 см - 8 футів
• внутрішня сітка
• висота від землі до килимка 55 см
• висота сітки 180 см
• кількість ніжок 3 подвійні (U форма)
• Кількість скоб сітки 6 шт.
• кількість пружин 42 шт.
• всі елементи каркаса оцинковані всередині і зовні
• драбина металева, 2 сходинки
• в комплекті: батут, захисна сітка, металева драбина, інструкція з експлуатації.
.jpg)
.jpg)
.jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Висота рами батута | 55 см |
| Висота з сіткою | 235 см |
| Діаметр | 252 мм |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Шестикутна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 235 см |
| Діаметр, см | 252 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 7 565 ₴











